Autor Tema: Šta vas je danas iznerviralo?  (Pročitano 285528 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: Šta vas je danas iznerviralo?
« Odgovor #7500 poslato: 24 Mart 2018, 17:28:21 »
A album Milan Stanković? :D :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

OGAE Serbia forum

« Odgovor #7501 poslato: 28 Mart 2018, 16:48:29 »
Jebena telenor banka koja je odlučila da duplo digne cenu nadoknadi za podizanje novca na bankomatima drugih banaka, a u Vrbasu još nisu stavili bankomat ::) Glavno da ima u Bečeju, i to dva  ;--;
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
« Odgovor #7502 poslato: 28 Mart 2018, 19:40:38 »
I ja sam njihov korisnik, ali na Progresiv+ paketu pa ne plaćam podizanje sa bilo kog bankomata. Svakako imaš fore da promeniš banku pre nego što veća cena stupi na snagu, 1. juna.

Послато са HTC Desire 310 уз помоћ Тапатока

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #7503 poslato: 28 Mart 2018, 19:43:43 »
Ne znam što bi iko koristio njih pored Intese koja je zapravo i jedina banka u Srbiji u pravom smislu reči   :G) 

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #7504 poslato: 28 Mart 2018, 20:01:22 »
Telenor je zgodna onima koji nisu zaposleni, jer ne plaća se održavanje tekućeg, i ok im je što je sve dostupno u aplikaciji, mada i Intesa je tu dobra. Takođe, koristim njihovu kreditnu karticu, koja funkcioniše malo drukčije od ostalih kada je u pitanju deljenje na rate. Kupiš bilo gde običnom debitnom ili tom kreditnom za iznos veći od 2000 dinara i posle kupovine, do kraja tekućeg meseca možeš da podeliš taj iznos do 12 rata, a naplate ti 150 dinara po rati, tako da je to super za nešto skuplje čemu kreditne mahom i služe. Korisnik sam i Intese, mada ne primam platu kod njih. Oni imaju deljenje na rate direktno u dosta prodavnica i bez dodatnih troškova, a Telenor ima tu opciju da podeliš na rate ma gde kupio nešto ali uz tu malu naknadu, pa kako kome odgovara. Oni nemaju čekove pa je ovo neka vrsta zamene. Mana jeste što imaju samo jednu poslovnicu.

« Odgovor #7505 poslato: 29 Mart 2018, 00:16:00 »
I ja sam njihov korisnik, ali na Progresiv+ paketu pa ne plaćam podizanje sa bilo kog bankomata. Svakako imaš fore da promeniš banku pre nego što veća cena stupi na snagu, 1. juna.

Nemam nameru da menjam banku, prezadovoljan sam što ne moram da se patim sa čekanjem u redovima i nadrkanim šalterušama. Svakako imam taj Progresiv paket i ograniči me iskreno tih 5 puta dizanja bez nadoknade, jer volim da držim novac na računu (čuvam ga od samog sebe). Samo mi fali opcija uplaćivanja novca na račun preko bankomata i podizanje novca u evrima. I nelogično mi da još u Vrbasu nisu stavili bankomat, a ima ih i po manjim mestima.

Sent from my Xperia XA1 Ultra using Tapatalk

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #7506 poslato: 29 Mart 2018, 00:48:33 »
Kada primaš platu kod njih tri meseca, automatski te prebace na Progresiv+ pa možeš bez naknade da podižeš uvek a ne samo 5 puta, mada iskreno mislim da ni nemam običaj da dižem keš češće, par puta samo, a ostalo plaćam online ili karticom. Jedino ako imaš uplate na nekoliko dana pa imaš potrebu da posle svake podižeš novac. Ok, zgodno jeste da podigneš evre ako ih imaš, mada imaju solidan kurs preko aplikacije, tek za nijansu lošiji od najboljih menjačnica u centru Beograda, tako da se ne gubi puno ako se konvertuje u dinare pa podigne. Što se tiče uplate na bankomatu, super jeste, mada sam samo jednom probao. Sve zavisi od potreba ljudi.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #7507 poslato: 13 April 2018, 10:24:41 »
Himna Srbije izviždana u Novom Pazaru ::) Koja smo mi državica.

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #7508 poslato: 13 April 2018, 10:48:20 »
Izviždao bih je i ja, da neću možda da joj tapšem?Ovo ionako nije država, vlast je prva ne poštuje, pa što bi onda građani?

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #7509 poslato: 13 April 2018, 11:02:20 »
Blago nama s ljudima koji misle kao ti.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #7510 poslato: 13 April 2018, 17:01:35 »
Вала баш

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #7511 poslato: 08 Maj 2018, 10:03:09 »
Živim blizu tehničke škole i svako jutro u 9 sati se srednjoškolci okupe u dvorištu moje zgrade, vrište, deru se, puštaju mutiku na bluetooth zvučnik, bacaju kamenje po krovovima ostalih kuća i po terasama ovde i nakon što su jutros zaista preterali nazovem školu i ispričam im problem, prebace me kod direktorice i njoj ispričam isto a ona meni kaže da oni ne mogu ništa da urade nego da prijavim policiji.  :o :o :o Ne verujem da ih boli uvo toliko. To jeste jedna od onih škola koji uglavnom upisuju delikventi i ostala ekipa i stalno prave haos po školi, ali ne verujem da im je*ote niko iz škole ne može ništa. I to meni direktorica kaže da prijavim slobodno, kao nije prvi put da se to dešava... Ja u neverici.

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #7512 poslato: 24 Maj 2018, 18:11:19 »
Izašao na brzinu da trknem do prodavnice, vreme PRE LE POU, kad izađoh nazad, odjednom se otvori oblak, mokar sam ko popišan cvet

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #7513 poslato: 24 Maj 2018, 18:40:09 »
Znaci i ovde je naletela prava provala oblaka u trenu.

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

• Anhel
  • Hero Member
  • Teodora do pobede! TeodoRa 2019!
« Odgovor #7514 poslato: 24 Maj 2018, 18:41:01 »
Danas greje sunce, pada kiša  ;D
Poslato sa neba

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Šta vas je danas obradovalo?

Započeo Laura

5255 Odgovora
148821 Pregleda
Poslednja poruka 17 Jun 2018, 00:02:32
Kakashi
xx
Šta vas je danas iznenadilo?

Započeo Any

3108 Odgovora
108272 Pregleda
Poslednja poruka 23 Jun 2018, 17:21:56
mirCo
xx
Najljepši Scoreboard (pogotovo od 1988 do danas)

Započeo steadtler37

12 Odgovora
1355 Pregleda
Poslednja poruka 04 Mart 2012, 22:27:06
Majsta94