Autor Tema: SAD i Kina na Evroviziji?  (Pročitano 527 puta)

• Zvezda
  • Full Member
  • Zemlja: ee
SAD i Kina na Evroviziji?
« poslato: 29 Novembar 2018, 23:28:27 »
Priznaćete jako zanimljiva tema. Mislim da bi Kina, za razliku od Australije, uzimala dosta bodova na Televotingu jer Kineza ima svudge po svetu pa i u Evropi.
Amerika verovatno ne želi da se takmiči da se ne bi brukali jer bi na Televotingu bili gori od Britanaca i Iraca.

Šta vi mislite?

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=2457.0
Ko pita ne skita, zivot ide dalje

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: SAD i Kina na Evroviziji?
« Odgovor #1 poslato: 29 Novembar 2018, 23:42:25 »
Nadam se da necemo imati tu situaciju da ih gledamo ali imajuci u vidu da imamo Australiju, sve je moguce.

Teoretski, doduse, bilo bi zanimljivo imati Japan i Kinu na ESCu ;D Oni su toliko odmakli sa razvojem tehnologije u odnosu na ostale da bukvalno izgledaju kao vanzemaljci iz danasnje perspektive. Tako da bi nesumnjivo imali mocne nastupe ;D

• Zvezda
  • Full Member
« Odgovor #2 poslato: 30 Novembar 2018, 10:41:41 »
Slazem se, recimo onaj njihov Gangam Stajl (ok to je koreanska pesma ali nema veze) bi raspicio ubedljivo. Ali cudi me da Amerika ne pokazuje neko interesovanje s obzirom da recimo interesovanje pokazuje Kazahstan, Maroko i njima slicni, a i da Australija odavno ucestvuje

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #3 poslato: 30 Novembar 2018, 12:43:41 »
Naravno da ne bih voljela da ih vidim na esc. Ali worldvision sam rekla odavno da bi mi bio kul, a da recimo eurovision, asiavision,americavision itd budu kao neke kvalifikacije.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #4 poslato: 30 Novembar 2018, 17:22:14 »
Slazem se, recimo onaj njihov Gangam Stajl (ok to je koreanska pesma ali nema veze) bi raspicio ubedljivo. Ali cudi me da Amerika ne pokazuje neko interesovanje s obzirom da recimo interesovanje pokazuje Kazahstan, Maroko i njima slicni, a i da Australija odavno ucestvuje

Japanci imaju i virtuelne izvodjace koji se preko holograma projektuju na binu ;D A u potpunosti su kompjuterski generisani. Jedan takav nastup cenim da bi totalno oduvao na ESCu.

Sto se Amerike tice, oni su pokazali intresovanje ali mislim da je to (srecom) daleko od nivoa Australije.

• Zvezda
  • Full Member
« Odgovor #5 poslato: 30 Novembar 2018, 19:14:22 »
Naravno da ne bih voljela da ih vidim na esc. Ali worldvision sam rekla odavno da bi mi bio kul, a da recimo eurovision, asiavision,americavision itd budu kao neke kvalifikacije.

Što bi bilo daleko od nivoa Australije? Amerikanci ako nešto hoće mogu da odrade to perfektno, kao recimo Rusi - Rusi kad nešto obećaju i kad se namerače na nešto oni ga vrhunski odrade (pogledajte samo minulo svetsko u fudbalu). Međutim, Amerikance na Televotingu a Boga mi i žiri bi sjebao istočni deo Evrope samo tako a pogotovu Rusi i njihovi sateliti a Boga mi i verovatno ceo balkanski blok sa Srbijom na čelu i zbog toga verovatno neće da se izlažu blamaži jer i oni tamo dobro znaju da se ovde i te kako politički glasa

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #6 poslato: 30 Novembar 2018, 19:17:39 »
Interesovanje je daleko, a ne tehnološki napredak zemlje lol
Petar je forumski car i njemu dozvoljavam sve.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• Zvezda
  • Full Member
« Odgovor #7 poslato: 30 Novembar 2018, 19:23:34 »

Ne verujem da bi bila dobra worldvizija jer onda bi imala 5-6 predstavnika samo i tek tad se ne bi glasalo po čistoj savesti.

@Admin, jel može da se ova tema pomeri na neko vidljivije mesto jer ovo i nije offtopic?

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #8 poslato: 30 Novembar 2018, 19:34:44 »
Pa nisam mislila samo 5/6, nego recimo top 10 iz Evrovizije se kvalifikuje itd.

• Zvezda
  • Full Member
« Odgovor #9 poslato: 01 Decembar 2018, 12:14:52 »
Ni to nema smisla, Evropljani ce jedni drugima davati glasove ko Kipar i Grčka

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #10 poslato: 09 Decembar 2018, 13:30:29 »
Nisu Evropljani tako bliski.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #11 poslato: 09 Decembar 2018, 16:45:17 »
definitivno bih volio vidjeti poneku jaku tehnološki i glazbenu zemlju... južna koreja kao neprikosnovena u tom nekom kpopu.. i mislim da bi se koreja super snašla. USA slabo zna o esc. mislim da bi bili super, ali teško da bi imali gledanost jer ipak - australija je valjda 20g pratila esc prije nego li je uopće ušla u mogućnost nastupa.. neminovno je da će se tako nešto dogoditi u budućnosti.. sve ide ka tome..
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #12 poslato: 09 Decembar 2018, 17:55:02 »
Je l' si ti svestan da mi ne možemo da ispratimo ni ove tehnološke standarde koje su već deceniju prisutne na esc-u, a kamoli nešto iz drugog univerzuma?! :o

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #13 poslato: 09 Decembar 2018, 22:44:59 »
pa to je problem svih nas. što smo zaostali za razvijenim svijetom. ja mislim, da odem u japan ili južnu koreju, da bih pao u nesvjest od svakavih šokova.. kulturološih pa tehnoloških i dalje...

a uvijek nam ostaju balade i minimalizam  :D :D :D

nažalost, velika riba uvijek jede malenu.. esc ide tim smjerom da postane još popularniji. kada se napuni kvota koja je u pravilniku onda će sigurno opet uvesti onaj kvocijent koji se prije uvođenja pf i f koristio... ili nešto slično... tko ne ide naprijed, zaostaje... to je tako :(

« Odgovor #14 poslato: 05 Januar 2019, 11:08:04 »
Pa bilo bi fora da svake godine imamo jednu zemlju iz ostatka svijeta.
:ilb: :uab: :grb: :nob: :skb: :nlb: :byb: :eeb: :esb: :rub:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Scene na Evroviziji

Započeo Petar

270 Odgovora
35921 Pregleda
Poslednja poruka 05 Februar 2018, 23:09:26
Mislim ono
xx
Vaš ovogodišnji favorit na Evroviziji

Započeo sevdalink

53 Odgovora
8226 Pregleda
Poslednja poruka 18 Jun 2009, 17:38:52
Doctor Who
xx
Moja pesma na Evroviziji

Započeo Simon87

43 Odgovora
7880 Pregleda
Poslednja poruka 28 Januar 2011, 21:00:03
Danilo
xx
Koja zemlja će po prvi put pobediti na Evroviziji do 2020. godine?

Započeo MarkoV

40 Odgovora
5258 Pregleda
Poslednja poruka 06 Februar 2018, 21:37:35
Nemanja
xx
Koga biste lično voleli da nas je predstavljao na Evroviziji i sa kojom pesmom?

Započeo Zvezda

16 Odgovora
323 Pregleda
Poslednja poruka 06 Januar 2019, 22:27:27
Niko