Autor Tema: Gej populacija ESC fanova  (Pročitano 3791 puta)

• Zvezda
  • Full Member
  • Zemlja: ee
Odg: Gej populacija ESC fanova
« Odgovor #15 poslato: 30 Novembar 2018, 10:53:40 »
OK Milane, slazem se u vecini stvari sa tobom. Otvorio sam temu jer vidim da ih ima dosta a ja zelim da raspravljam o tome prvenstveno sa psiho-socijalne strane gledista o ovome (neko je pomenuo da radi dimplomski rad iz socijalne psihologije?). Ne mogu pouzdano da tvrdim koliki je procenat gejeva u svetu ali cinjenica je da ih ima znatno manje od strejt, mnogo mnogo manje to je nesumnjivo jer ne bi onda bili toliko diskriminisani u svim sferama zivota (ne zavaravajte se da je na Zapadu mnogo bolje nego kod nas).

Najcudnije mi je od kud gejeva toliko bas na Evroviziji? Meni jedino logicno objasnjenje je to sto je na Evroviziji sve dozvoljeno i prakticno neko je iskoristio sansu da progura tu i LGBT stvari a dosta je gledana emisija i nekako su se gejevi tako grupno dogovorili da prisustvuju Evroviziji i interesuju se za to
Ko pita ne skita, zivot ide dalje

OGAE Serbia forum

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 30 Novembar 2018, 10:56:41 »
Ako već otvaraš temu za koju znaš da je osetljiva tema onda bar pazi na izražavanje  :)
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Petar
  • Golden Member
  • Demonsko prisustvo
  • Zemlja: ca
« Odgovor #17 poslato: 30 Novembar 2018, 11:18:18 »
I posle kažu kako gejevi sami vole da se ekponiraju, a "gej temu" na forumu otvori strejt? :D
To je to, sada tema može da se izbriše :D
Petar je forumski car i njemu dozvoljavam sve.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• Micky
  • Hero Member
  • Zemlja: pl
« Odgovor #18 poslato: 30 Novembar 2018, 11:25:53 »
Najbolje je ignorisati ovakve budalastine. Ovo je muzicko-zabavni forum, a ne mesto za "psiho-socijalna" istrazivanja i ispitivanja!

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #19 poslato: 30 Novembar 2018, 12:40:13 »
Ne znam ni koliko je svjetske populacije gej, ne znam ni da to moze da se izracuna, iako ima svakim danom sve vise ( sto potvrdjuje moju teoriju!!!), ne znam ni kakve veze ima sa Evrovizijom jesi li gej ili strejt, nista ne znam...

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #20 poslato: 30 Novembar 2018, 17:58:28 »
Naziv teme treba da se koriguje, jer nema smisla. Šta gej populacija ESC fanova?!

• Zvezda
  • Full Member
« Odgovor #21 poslato: 30 Novembar 2018, 19:21:07 »
Evo recite vaše mišljenje zašto je Evrovizija toliko omiljena među gejevima, šta mislite? Ja mislim zbog pripadnosti grupe (stari psihološki fenomen još iz doba Sumera) jer su našli idealno mesto za okupljanje.

Ljudi, da se razumemo, ja gejeve ne mrzim niti ih mirišem, čak šta više ja i ne mislim da je to ogromna izopačenost. Ja na geja više gledam na nekog ko ima sexualnu perverziju ka istom polu, recimo isto kao što neko voli foot fetiš ili neki drugi fetiš tako ja gejeve doživljavam da imaju neki fetiš.
Kod gejeva mi smeta što su uglavnom to iskomplexirani ljudi ali i to mogu da razumem.

E a da li se od vas neko ovde zove Beoobožavatelj, viđam ga da komentariše na sajtu escserbia.com ?

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #22 poslato: 30 Novembar 2018, 19:32:57 »
Po imenu ga ne znam, kako se preziva?

Nego ne vidim kako je to fetis, kada biti pripadnik seksualne orientacije nije povesana samo sa seksom, nego i sa emocijama. Ti volis zene samo zbog seksa?

Sent from my SM-J600F using Tapatalk

• Scooby
  • Golden Member
  • Danziiinggggg
  • Zemlja: va
« Odgovor #23 poslato: 30 Novembar 2018, 23:37:16 »
A i sve smo lepši da dodam. Starimo ko crno vino  :-*
Kod tebe je boca bila otvorena

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

« Odgovor #24 poslato: 01 Decembar 2018, 05:58:40 »
Poistovljavanje seksualne opredeljenosti sa seksualnim fetišima  i perverzijama? Ja i dalje ne verujem da je ovo realno.
 Vidi Zvezdo, ja sam ti pravi primer da je to potpuno netačno. Seksualno, ja nemam problem sa ženama ni sa muškarcima, dakle u tom smislu sam biseksualan. Sa emotivne strane, što je Niko vrlo lepo primetio, u mom slučaju žena nikada neče moći da zadovolji potrebu koju ja imam
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #25 poslato: 01 Decembar 2018, 11:46:11 »
Po imenu ga ne znam, kako se preziva?

Sent from my SM-J600F using Tapatalk

Beoobozavatelj Dorac  :G)
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Zvezda
  • Full Member
« Odgovor #26 poslato: 01 Decembar 2018, 12:13:31 »
Poistovljavanje seksualne opredeljenosti sa seksualnim fetišima  i perverzijama? Ja i dalje ne verujem da je ovo realno.
 Vidi Zvezdo, ja sam ti pravi primer da je to potpuno netačno. Seksualno, ja nemam problem sa ženama ni sa muškarcima, dakle u tom smislu sam biseksualan. Sa emotivne strane, što je Niko vrlo lepo primetio, u mom slučaju žena nikada neče moći da zadovolji potrebu koju ja imam

Mislim da je bisexualnost izmišljena kategorija. Ti što tvrde da su bisexualci su u osnovi gejevi, dakle daleko više preferiraju isti nego suprotan pol i to je istina. A bisexualci se tako predstavljaju da bi bili prihvatljiviji u društvu da se ne lažemo

• Zvezda
  • Full Member
« Odgovor #27 poslato: 01 Decembar 2018, 12:17:20 »
Ljudi, da vas ne bih više nervirao, vidimo se u februaru/martu kada budu krenuli kandidati da zajedno tada komentarišemo.

Inače, iako sam 'mlad' član ovde, želeo bih aktivno da učestvujem u OGAE glasanju za Evropu kada budemo davali glasove prema ostatku Evrope, želeo bih i moj glas da se računa, nadam se da sam prošao kvalifikaciju stručnosti objektivnog ocenjivanja pesama.

Hvala i vidimo se za par meseci

« Odgovor #28 poslato: 01 Decembar 2018, 12:17:24 »
Da li se zaista osećaš povlašćeno do te mere da daješ sebi za pravo da utvrđuješ kako se drugi ljudi osečaju i šta je njima u glavi?
Ja mislim eto da je strejt izmišljena kategorija i da smo svi u osnovi biseksualci na seksualnom nivou, samo se neko više plaši toga a neko manje.

« Odgovor #29 poslato: 01 Decembar 2018, 12:18:41 »
Budi pozdravljen!

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Evrovizija - grafički dizajn fanova

Započeo BigBrother

30 Odgovora
9949 Pregleda
Poslednja poruka 13 Februar 2010, 17:08:06
BigBrother