Autor Tema: Offtopic - sve i svašta  (Pročitano 325428 puta)

• McSteamy
  • Hero Member
  • Hater is back
  • Zemlja: gr
Offtopic - sve i svašta
« Odgovor #9015 poslato: 08 Jul 2018, 17:30:05 »
Znaci komedija. Izbaci ona seljanka album i odmah se poprze svi. Pesme su sve iste i stvarno nikad gluplji album. JK makar ima hitove, i sve su razliciti fazoni. Ovo za punjenje usca, molio bih da pogledate snimke pa komentarisete. Jadno.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Poslednja izmena: 08 Jul 2018, 17:34:39 McSteamy »

OGAE Serbia forum

• Gollum
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Offtopic - sve i svašta
« Odgovor #9016 poslato: 08 Jul 2018, 18:01:57 »
Smesno je da neko uspeh i kvalitet pevaca/pevacice meri posecenoscu koncerata.. u Srbiji u kojoj arene i stadione pune Ceca, Lukas i pristalice politicara... :D
Dovoljno je videti ko vlada zemljom i ko su nam najpopularnije licnosti.. Mada ovo nema veze s Berovickom konkretno.. al kad smo vec kod punjenja usca i popularnosti nekoga u ovoj zemlji

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #9017 poslato: 08 Jul 2018, 18:17:26 »
Po cemu je Maja seljanka, a Karleusa urbana legenda i Diva? I jedna i druga pevaju istu vrstu muzike, s tim sto jedna zna da peva, a pesme joj nisu plagijati (koliko god da licile jedna na drugu). Ruzno je kad neko pocne da pljuje u tanjir iz kojeg jede, a to upravo radi samozvana Diva. Ta zena je najobicnija starleta

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #9018 poslato: 08 Jul 2018, 18:19:39 »
Ja mislim da mesto rodjenja i odrastanja odavno nema veze s epitetom 'seljak/seljanka'.. Karleusa i da je na Menhetnu rodjena ne bi joj pomoglo.. jer se iz ponasanja jasno vidi koliko je iskompleksirana... ova druga mozda jeste seljanka al bar se toga ne stidi lol

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #9019 poslato: 08 Jul 2018, 18:22:57 »
Prozivati nekoga zbog imena, porekla, porodice ili cega vec je bas dno. U stvari, koliko nisko treba da padnes da bi na takav nacin vredjao nekog?

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #9020 poslato: 08 Jul 2018, 18:25:42 »
Ostvareni i zadovoljni ljudi se ne bave vredjanjem i komentarisanjem drugih.. a ova je karijeru na tome izgradila.. i sto je vise ignorisu ove koje je prozivala, ona jadna sve glasnija i glasnija :D

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #9021 poslato: 08 Jul 2018, 18:28:36 »
Upravo to, lepo receno

• noOne
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #9023 poslato: 09 Jul 2018, 01:06:18 »
Ona prica o stavu, a mijenja ga kako vjetar zapuše.

Kad vec glumi svjetsku zvijezdetinu nek' zakaze Zg Arenu, Spaladium Arenu, Zetru... Velike zvijezde to rade, ne laprdaju po twitteru i prozivaju ostale kolege koji se trude i rade uspjesno svoj posao.

I ne radi se ovdje uopce o Mayi Berovic i njenom albumu, mislim da ne postoji vise uspjesna pjevacica koju Divokoza nije peckala i pljuvala. Kontam ja da je sve to marketing i da joj nije toga da bi sad bila u rangu Goge Sekulic, ali sto je previse, previse je.

O njenim veganskim i PETA preseravanjima ne treba ni govoriti.

• Alexa
  • Hero Member
« Odgovor #9024 poslato: 09 Jul 2018, 16:18:29 »
Ma gde nisu bile, žena je DIVA i realno ne treba joj više nikakav publicitet, koliko je isforsirana, i da ne snimi više ništa do kraja života.Berovićka to neće dostići nikad, a ni ovaj dvojac za koje ćemo čuti maks još 5 godina,
Bogami načekaćemo se mi dok njihovo prođe, plašim se.Tek su se sada zalaufali...
1. FRA      2. GRE      3.SPA      4.BUL      5.SER      6.ITA      7.MON      8.AUS      9.MAL      10.UKR

« Odgovor #9025 poslato: 12 Jul 2018, 16:26:50 »
Ljudi, znate li možda da li je Šerifovićka ikad snimila englesku verziju od "Ne voliš je znam"? Ili samo to mogu da slušam u snimku otvaranja ESC-a :D
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Anhel
  • Hero Member
  • TeodoRa 2019
« Odgovor #9026 poslato: 29 Jul 2018, 09:31:39 »
Preminuo Oliver Dragojević  :(

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #9027 poslato: 29 Jul 2018, 09:43:26 »
Upravo i ja saznah, jadan. Laka mu zemlja.

« Odgovor #9028 poslato: 29 Jul 2018, 11:27:11 »
RIP. :( Šteta što nikad nije otišao na ESC ,a nekoliko puta je bio nadomak pobjede:

Jugovizija 1988 - 2. mjesto

https://www.youtube.com/watch?v=055hupVq4G8

Jugovizija 1990. - 3. mjesto

https://www.youtube.com/watch?v=SyuqKao6hGk

Dora 1995. - 2. mjesto

https://www.youtube.com/watch?v=ntYkZZQx_Ek

• noOne
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #9029 poslato: 29 Jul 2018, 13:06:14 »
Bas me pogodilo :( Najveci hrvatski pjevac ikada. Pocivaj u miru.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter