Autor Tema: Offtopic - sve i svašta  (Pročitano 241044 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
Odg: Offtopic - sve i svašta
« Odgovor #7770 poslato: 16 Januar 2018, 14:02:04 »
Мислио сам на то да бар овде можемо да се понашамо достојанствено и људски. За Вучићев перформанс на конференцији за новинаре стварно немам коментар.
Zemlja čuda u Lisabon
a onda Beograd 2019.

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #7771 poslato: 16 Januar 2018, 14:07:43 »
Slazem se sa tim, ovde treba imati dostojanstvo. Jedini cilji zasto sam okacio ono na prethodnoj strani je da podsetim ljude sta su pojedinci govorili pre ravno 3 meseca. Jer sad gledamo i slusamo Djurica kako place i kaze kako je ovo napad na Srbiju (sto i jeste) a isti on je izjavio ono sto je izjavio pre manje od pola godine.

E to je najtuznije. Ako je npr. Ivanovic i bio njima protivnik, nisu morali toliko brutalno da ga napadaju i takve epitete da mu kace jer znamo da na Kosovu niko nije bezbedan.

Znamo da ovo moze u svakom trenutku da se desi. Meni je najtuznije u svemu sto je on sigurno trpeo ko zna sta sve pored pretnji i svega ostalog ali nije hteo da ode i ostavi svoj narod. I sad je platio glavom :(

• Alexa
  • Hero Member
« Odgovor #7772 poslato: 16 Januar 2018, 14:23:39 »
Jel može neko lepo da objasni ko je on bio konkretno i šta je zagovarao?

• Bebi
  • OGAE member
  • Ma pali bre matora živiš u garaži!
  • Zemlja: fm
« Odgovor #7773 poslato: 16 Januar 2018, 14:41:14 »
Težak život, bolje da pogledam seriju The Crown nego da lupam glavu ko stoji iza ubistva.

Zemlja čuda

« Odgovor #7774 poslato: 16 Januar 2018, 15:07:57 »
Čitala bih ti Bibliju.

• Bebi
  • OGAE member
  • Ma pali bre matora živiš u garaži!
  • Zemlja: fm
« Odgovor #7775 poslato: 16 Januar 2018, 15:26:18 »
Može to, treba mi pomoć da mi pluća ozdrave pošto danima imam pneumoniju. :(

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #7776 poslato: 16 Januar 2018, 15:43:09 »
Jadranka Kosor izjavila da je tužno što je Brnabić na konferenciji imala ulogu statiste :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica
:fr: Paradis/Mamma Mia :am: Escape/Poison (Ari ari) :ch: Stones/A Thousand Years :no: You Got Me :gb: Crazy/Astronaut :es: Lejos De Tu Piel/Lo Malo :se: All the Feels :dk: Higher Ground/Unfound :rs: Zemlja čuda/Beži od mene/Ruža sudbine :is: Battleline :me: Neželjena/Inje/Dišem
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #7777 poslato: 16 Januar 2018, 20:04:19 »
Jel može neko lepo da objasni ko je on bio konkretno i šta je zagovarao?

Bio je bivsi drzavni sekretar za KiM a i clan Koordinacionog centra za Kosovo takodje. Fakticki, ceo zivot je posvetio miru izmedju Srba i Albanaca.

I da, uspeo je da bude drzavni neprijatelj broj 1 za Vucica i SNS pored toga. A od danas ti isti koji su ga mazali go*nima sad prave sveca od njega. Isto kao i sa Djindjicem. Vucic se licno hvalio kako je slavio njegovo ubistvo a sad mu se klanja.

To ti je nasa slika i prilika. Ali Ivanovic ce imati po cemu da ostane upamcen i mnogi ljudi ce to znati da cene. Marko Djuric ce da ostane upamcen po odama Velikom Vozdu i po "Aco Srbine" skandiranju.

Jadranka Kosor izjavila da je tužno što je Brnabić na konferenciji imala ulogu statiste :D

Pored njega, ostali clanovi ekipe nisu ni potrebni. Umesto da se na ovaj tuzan dan svi ujedinimo, on zakazuje konferenciju da bi pljuvao po Djilasu, Jankovicu, Jeremicu i pitaj Boga kome sve. Da pomislis da je u toku izborna kampanja. Strasno koliko zlobe izbija iz tog pacenika. On i ubistvo coveka uspe da pretvori u predizborni miting.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #7778 poslato: 16 Januar 2018, 20:21:16 »
Истина је ове последње што си написао Милоше и немам речи да опишем гађење. Али онда послушам изјаве и ове друге стране и видиш да смо стварно отишли у курац, јер оно је још јадније

• Alexa
  • Hero Member
« Odgovor #7779 poslato: 16 Januar 2018, 22:37:29 »
Hvala Milose na odgovoru. Priznajem da nisam znao za njega do sada. Šta reći, kada je reč o takvom ubistvu? Ubiti jednog političara na ulici tako kao kera u 2018. godini, ravno je terorizmu,  sunovratu jedne civilizacije, pa ko god da stoji iza toga. Jedno je sigurno: čim su ga ubili, vredeo je...Verovatno je usporavao, otežavao određene procese koji su trebali da de dese.  Isto je i sa Đinđićem.
« Poslednja izmena: 19 Januar 2018, 00:33:05 Alexa »

• Anhel
  • Hero Member
  • :)
« Odgovor #7780 poslato: 19 Januar 2018, 00:02:03 »
Nadam se da će mi se želja ispuniti  ;:))
majanikolic.rs
balkanika.rs

Sanja Ilić i Balkanika, Biber i DJ Niko Bravo, Saška Janković, Igor Lazarević, Danijel Pavlović i Dušan Svilar!

« Odgovor #7781 poslato: 19 Januar 2018, 00:03:49 »
I ja isto.  ;zv:)

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #7782 poslato: 19 Januar 2018, 00:05:10 »
 :D ;zv:)

Dobro je da nisam jedini  ::()

« Odgovor #7783 poslato: 19 Januar 2018, 00:06:04 »
Ma naravno da nisi.  ;zv:)
Mnogi ljudi su to uradili, sigurno.  ;zv:)

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #7784 poslato: 19 Januar 2018, 00:07:13 »
Naravno da jesu, mislio sam sa foruma i da niko neće pisati  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter