Autor Tema: Offtopic - sve i svašta  (Pročitano 228709 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: Offtopic - sve i svašta
« Odgovor #7710 poslato: 06 Decembar 2017, 02:38:13 »
Pa jeste prosek, ali si ubo. Ništa neće nadmašiti "Za one sa nižom inteligencijom" ove godine ;D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica
:fr: Paradis/Mamma Mia :am: Escape/Waiting For The Sun :ch: Stones :no: You Got Me :rs: Vodenica/Istina

OGAE Serbia forum

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #7711 poslato: 16 Decembar 2017, 13:55:01 »
Дан по дан и пролети још једна година. И дословно ми је пролетела, ваљда како си старији имаш осећај да време брже лети.

Било је ту свега и свачега. Почела је на најлепши могући начин, а нема бољег начина него кад у ново лето закорачиш са неким због кога ти срце убрзано туче. Иако смо је провели вани и осећали се ко риба у фрикомовом фрижидеру, било је то ипак нешто посебно.

И не окренеш се стиже лето, не стигнеш ни да пробаш све мајице које имаш, а оно већ прошло. Целу годину је мање више све ишло како треба, неке ствари су се консолидовале, неке недоумице постале су јасније. И онда како то обично бива, пошто живот не дозвољава да све иде како смо планирали, дође и тај 4. децембар, раније обичан и небитан дан, и одједном постаде битан, за пар минута поништи све оно лепо што се десило и за собом остави горчину и празнину. И онда човек свати колико је мали, колико је небитан и схватиш у ствари колико си немоћан у неким стварима. Не знам ни зашто све ово пишем, али већ годинама се дружимо и некако овај форум доживљавам као неку сигурну виртуелну кућу где смо сви једна породица, чак и кад се свађамо и на изглед мрзимо. А породици и друговима ваљда можеш да кажеш све.

Збогом 2017. и не поновила се више никада.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #7712 poslato: 16 Decembar 2017, 14:20:43 »
Šta se desilo? :(

« Odgovor #7713 poslato: 16 Decembar 2017, 14:53:29 »
Baš mi je žao :(
Ali ribe u frikomovom frižideru, pa gde ti padne na pamet :D

• Bebi
  • OGAE member
  • živiš li u meni, Bože?!
  • Zemlja: fm
« Odgovor #7714 poslato: 16 Decembar 2017, 16:10:22 »
Drž se Skubita, šaljem pozitivnu energiju za 2018. i da za godinu dana napišeš kako je godina iskidala!  :G) ::() :-*

Dana Saric Bebi
Self-Employed

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #7715 poslato: 16 Decembar 2017, 16:21:43 »
 Десило се да смо изгубили некога ко није смео тако рано да оде. Ужасан је осећај кад схватиш да неко са ким си готово цео живот одједном више није ту и да више никада неће ни бити ту. Живот је стварно кучка и баш зна да те распали кад се најмање надаш. А боли кад те удари у пичку материну

Јбг извињавам се што овако пиздим ал човеку некада стварно буде лакше кад неке ствари избаци из себе. Хвала вам свима

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #7716 poslato: 16 Decembar 2017, 16:37:12 »
Žao mi je, Skubi. Meni je ove godine preminula baka s očeve strane i pre tri nedelje očuhova mama. Obe osobe su mi bile jako drage, tako da znam osećaj.

Izuzev toga, ovo mi je bila jedna od najboljih godina u životu i žao mi je što je pri kraju.

« Odgovor #7717 poslato: 17 Decembar 2017, 20:16:58 »
Ljudi sta ono bi sa scorewizom ? 😮
Zelim Maje za Srbiju i Hrvatsku !

• 1234567890
  • Hero Member
  • Plus jedan
« Odgovor #7718 poslato: 18 Decembar 2017, 00:50:28 »
Ja sam u ovoj godini imao toliko licnih psihickih problema, doduse imam ih i dalje, postoje razlozi zasto, ali trudim se da to nikome ne pokazujem. Bukvalno receno, postao sam pravi Lignjoslav. Samo bih rekao da mi je mnogo drago sto se ova godina konacno zavrsava, jer mi je donela stres i jos vecu nervozu.
ESC 2018
:al: :am: :au: :at: :az: :by: :be: :bg: :hr: :cy: :cz: :dk: :ee: :fi: :fr:
:mk: :ge: :de: :gr: :hu: :is: :ie: :il: :it: :lv: :lt: :mt: :md: :me: :nl:
:no: :pl: :pt: :ro: :ru: :sm: :rs: :si: :es: :se: :ch: :ua: :gb:

• Bebi
  • OGAE member
  • živiš li u meni, Bože?!
  • Zemlja: fm
« Odgovor #7719 poslato: 18 Decembar 2017, 01:12:29 »
Moj osvrt na ovu godinu je takav da se ništa značajno veliko nije desilo, ali da osećam produhovljenost na određenom nivou. To se promenilo, mnoge stvari lakše rezonujem i nosim se sa situacijama bolje nego ikada. A to sam shvatio tek pred kraj godine kada sam rezimirao događaje i uradio na sebi "autoetnografiju", stavio na papir gomilu stvari zbog čega treba da budem ponosan što sam do sada uradio što je stavilo u senku one stvari zbog kojih mislim da i dalje kaskam u odnosu na druge.
Al' uvek sam za to da i kada je trenutna situacija dobra to nije vrhunac te da uvek treba doprinositi sopstvu, jer onaj ko ne želi promenu kada se oseti loše taj će uvek ostati u apatiji iz koje neće želeti da izađe.
A u narednoj godini ljudima želim više empatije, jer shvatio sam da građenje sebe bez emocionalnog involviranja sa ljudima je beskorisno, jer opet, ništa ne može da zameni osećaj da si ti nekom doprineo da se taj drugi oseti bolje. Neko to prepozna i uzvrati, neko ne, al' ti ostaneš čist sa sobom i znaš zbog čega si neke stvari i odradio. 

• Stole
  • Hero Member
  • Stojko Designs
« Odgovor #7720 poslato: 18 Decembar 2017, 01:21:44 »
Meni je pocetak 2017 godine doneo jednu neprijatnost i tada sam mislio sve najgore, ali sa ove tacke gledista sam zadovoljan kako sam sve to prebrodio i zahvalan sam jer je to unelo neke promene u moj zivot i od tada sam vise nego odlicno.
Nazalost, kraj godine nije bio najsjaniji,  preminuli su mi stric i kum u roku od mesec sana, ali pokusavam na to da gledam kao na deo zivota jer nas sve ceka isto.
Za 2018. imam neke ciljeve koje sam zacrtao i zelim da ih ostvarim. Stvarno se nadam da ce biti odlicna godina !_!
:hu: I let you run away :cz: Lie to Me :by: Forever :fr: Eva :lt: Broken Shadows :ch: Stones :ee: Laura :mt: Back to Life :lv: Younger Days

Propali: :al: Piedestal/Unë  :by: Fighting for Love  :fr: Paradis

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #7721 poslato: 18 Decembar 2017, 02:05:38 »
Žao mi je zbog vas kojima je ova godina bila loša, tako da želim da nam svima 2018. bude (još) bolja  ;(:); :-*

Meni ova godina nije bila loša, ali jedva čekam da uđemo u novu 2018.  ;zv:)

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #7722 poslato: 18 Decembar 2017, 02:07:53 »
2017 mi nije bila burna kao 2016, ali to je dobro jer 2016 je bila burna u negativnom smislu. Bas se ne mogu setiti niti jednog veceg dogadjaja po koju mogu reci da cu pamtiti godinu sto mi zapravo i ne smeta previse, ali bi 2018 trebala biti pravi bum (tacnije prva polovina) jer cu izaci iz svoje komfort zone i krenuti na jedno putovanje gde se nadam da cu doziveti neki psihicki rast i poceti polako da se osamostujem, da se malo ozbiljno spremim za zivot kao vozrasan covek.

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #7723 poslato: 18 Decembar 2017, 02:47:37 »
Najbolji recept za miran san: Gledanje Čakija  :D ;:))

Samo što ovaj film nije Čaki, već Šesto čulo :D :D
« Poslednja izmena: 18 Decembar 2017, 02:53:22 Anhel »

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #7724 poslato: 19 Decembar 2017, 10:21:07 »
Zao mi je zbog tvog gubitka Scooby  :( Ne daj se!

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter