Autor Tema: Offtopic - sve i svašta  (Pročitano 212206 puta)

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
Odg: Offtopic - sve i svašta
« Odgovor #6795 poslato: 10 Mart 2017, 22:16:18 »
Ajd ko je sa foruma slao koverte, nek kaže, da imamo za koga da navijamo :G)

OGAE Serbia forum

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
« Odgovor #6796 poslato: 10 Mart 2017, 22:26:04 »
Ja sam samo tri, tako da me otpišite odmah, zanemarljivo u odnosu na tolke milione :D Bitno da je RTS-ov studio zauzet ceo mesec zbog koverata.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #6797 poslato: 15 Mart 2017, 23:31:17 »
Ako se neko prijavio za IT prekvalifikacije, večeras je objavljen primer pitanja koja očekuju kandidate u prvom krugu selekcije, na onlajn testu.
https://www.itobuke.rs/opis-primeri-pitanja-koja-kandidati-mogu-da-ocekuju-na-onlajn-testu/

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #6798 poslato: 22 Mart 2017, 12:48:36 »
Za one koji tada nisu bili rođeni (1994) ili pak nekim čudom nisu gledali spektakl koji se prenosio uživo iz Železnika :D Događaj je imao i humanitarni karakter, jer su se skupljale pare za Dečiju bolnicu u Tiršovoj.

Estrada igra fudbal, žuti (Bora Čorba, Momčilo Bajagić, Ceca Veličković, Zorica Brunclik, Merima Njegomir, Igor Divlji kesten) protiv sivih (Ala iz Uba, Boki Milošević, Dule Jovanović, Ivan Gavrilović, Džej, Lepa Brena, Mira Škorić, Jami), a Jova Radovanović sudi ;zv:)

I malo muzike i igranke ;D

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #6799 poslato: 23 Mart 2017, 15:11:55 »
E ljudi, ima li ko iskustva sa Samsungom J3 i kakva su? :D
Premišljam se između tog (jeftiniji za 45 evra) i J5. Pomagajte.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #6800 poslato: 24 Mart 2017, 15:57:25 »
Završen prvi krug selekcije u okviru projekta prekvalifikacija u IT sektoru

Svi prijavljeni kandidati koji su ispunjavali uslove konkursa, ukupno 8.264, imalo je priliku da učestvuje u onlajn testiranju, a test je popunilo 6.612 kandidata - 3970 kandidata koji su za mesto obuke odabrali Beograd, 1634 kandidata iz Novog Sada i 1008 iz Niša. Nisu rangirali sve zajedno, već odabrali najboljih 100 za Beograd, odnosno najboljih 50 za Novi Sad i Niš. Prema tome, najteže je bilo proći u Beogradu.

Dve stotine kandidata, koji su najbolje rangirani je pozvano na drugi krug selekcije. Drugi krug selekcije koji podrazumeva testiranje u kontrolisanim uslovima biće održan u nedelju, 26. marta u Beogradu, Nišu i Novom Sadu. Od ukupnog broja kandidata koji su prošli u drugi krug, u Beogradu će test polagati prvih sto kandidata koji su Beograd označili kao mesto gde bi pohađali obuku, u Novom Sadu prvih pedeset koji su Novi Sad označili kao mesto gde bi pohađali obuku, u Nišu takođe prvih pedeset koji su Niš naveli kao mesto gde bi pohađali obuku. Nakon drugog kruga selekcije biće izabrano 100 najboljih kandidata koji će imati prilike da pohađaju obuku. Prednost pri odabiru izvođača i programa imaće oni kandidati koji su visoko rangirani.

Rang lista kandidata koji su prošli u drugi krug selekcije je izašla juče i možete je pogledati na: https://www.itobuke.rs/rs/lista-kandidata/

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #6801 poslato: 25 Mart 2017, 23:08:04 »
I tako je Aleksandar Lukašenko pohapsio demonstrante iz opozicije i naredio policiji da ih batinaju :D Ne mogu da verujem da i dalje postoji diktatura na tlu Evrope.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #6802 poslato: 25 Mart 2017, 23:20:10 »
Isuse, sad će i njima Ameri doći s 'demokratijom' :(

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #6803 poslato: 25 Mart 2017, 23:28:22 »
А њима неће сигурно пошто је Белорусија политички гледано један од субјеката Државне заједнице Русије и Белорусије. А најважнија одредница тог чланства је заједничка одбрана.

Иначе није њему ово први пут да овако реагује. А и опозициони покрети у Белорусији су на климавим ногама и немају ширу подршку у народу. А што би и имали кад је тамо незапосленост испод 2%, школство и здравство су и даље бесплатни, домаћа индустрија јака, а основне животне намирнице јако јефтине.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #6804 poslato: 25 Mart 2017, 23:36:19 »
Blago njima, onda im stvarno ne treba opozicija.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #6805 poslato: 26 Mart 2017, 09:59:45 »
Већ две недеље како сам црну кафу заменио зеленим чајем и осећам се феноменално. Још да избацим алкохол, што ће ићи мало теже, и где ће ми бити крај

« Odgovor #6806 poslato: 26 Mart 2017, 11:34:32 »
Ljudi da li je I jedna bugarska zvijezda tj.  bugarski pjevac imao konceet tj.napunio armeec arenu posto ja znam da I njoj nastupsj ssmo nasi ojevaci tipa sabana saulica, lepe brene, dragane mirkovoc I evo sad ce I bijelo dugme nastupati. Kako sam ja primjetio nasi pjevsci su vece zvijezde u bugarskoj od njihovih ojevsca pogotovo leoa brena I saban saulic koje prosto obozavsju.
"I´m alergic  on any kind of fruits !"  Kristian Kostov

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #6807 poslato: 26 Mart 2017, 13:14:25 »
Ceca 2 noći za redom napunila Armec. Nastupala i Dragana, i Mile. Ja kad sam bio u Bugarskoj na svakom ćošku bilbordi koji najavljuju Miroslava i Šabana u areni :D

« Odgovor #6808 poslato: 26 Mart 2017, 15:09:39 »
Већ две недеље како сам црну кафу заменио зеленим чајем и осећам се феноменално. Још да избацим алкохол, што ће ићи мало теже, и где ће ми бити крај

Bravo  ;(:); Ja već godinu i po dana ne pijem kafu ujutro već zeleni čaj i mnogo je bolje :D Kafa nekako kao da mi probudi telo, da mu energije, ali zeleni čaj više puca na mozak i da mi koncentraciju.
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #6809 poslato: 26 Mart 2017, 15:27:51 »
Проблем са кафом је што ствара неку врсту зависности. И оно кад се навикнеш да пијеш у просеку по три кафе дневно чим прескочиш једну осећаш се деконцентрисано и погубљено. Што каже Доктор зелени чај баш удара право на мозак и даје енергију. Плус сам убациио и куркуму као зачин у свакодневну исхрану, феноменална је

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter