Anketa

Kome planirate da date svoj glas na predstojećim predsedničkim izborima?

Saša Janković
10 (38.5%)
Vuk Jeremić
2 (7.7%)
Miroslav Parović
0 (0%)
Saša Radulović
3 (11.5%)
Luka Maksimović
7 (26.9%)
Aleksandar Vučić
2 (7.7%)
Boško Obradović
0 (0%)
Vojislav Šešelj
2 (7.7%)
Aleksandar Popović
0 (0%)
Milan Stamatović
0 (0%)
Nenad Čanak
0 (0%)

Ukupno glasova: 26

Anketa završena: 31 Mart 2017, 13:25:13

Autor Tema: Избори  (Pročitano 15473 puta)

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
Odg: Избори
« Odgovor #300 poslato: 20 Mart 2017, 12:18:06 »
Није да није у праву за то што је рекао, међутим алтернатива му је жалосна...
И давајте анкету да видимо глас форума :)

OGAE Serbia forum

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
« Odgovor #301 poslato: 20 Mart 2017, 12:25:55 »
Eto, otvorena je anketa pa glasajte do četvrtka, 30. marta do 20 časova.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #302 poslato: 20 Mart 2017, 17:25:49 »
Међу понуђеним кандидатима једини озбиљни су Вучић и Јеремић, а ја ћу на крају ипак да подржим Вучића.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #303 poslato: 20 Mart 2017, 18:24:49 »
Nadam se samo ovde u anketi.
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #304 poslato: 20 Mart 2017, 18:41:40 »
Међу понуђеним кандидатима једини озбиљни су Вучић и Јеремић, а ја ћу на крају ипак да подржим Вучића.

Ужас
А не брини се Миркец, он није држављанин па ни не може да гласа.
« Poslednja izmena: 20 Mart 2017, 18:46:46 Avocado »

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #305 poslato: 20 Mart 2017, 18:43:18 »
 :D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #306 poslato: 20 Mart 2017, 18:51:25 »

Ужас
А не брини се Миркец, он није држављанин па ни не може да гласа.
Само се ти надај. Сад под обавезно има да гласам за Вукија, и то у конзулату у Бањалуци

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #307 poslato: 20 Mart 2017, 19:03:11 »
Хехехехе чиме?Босанским пасошем? :D Ћути ту и уживај под Додиком.

« Odgovor #308 poslato: 20 Mart 2017, 21:03:47 »
Glasao sam, sto se ankete tice favorizujem jednog kandidata ovde na forumu vec neko vreme  :G) Ali 2. aprila jos uvek ne znam kome cu dati svoj glas, troumim se. Naravno Vucic nije jedan od njih.

Ima li neko kompetentan da objasni sta Srbija moze da ocekuje ukoliko Vucic pobedi u prvom krugu ?
I da, imam utisak da ce na prvim sledecim parlamentarnim izborima  SNS izgubiti vecinu... Dveri, Dosta je bilo su dve stranke kojima je popularnost porasla, ne smemo zaboraviti da su tu i DS i DSS. Opozicija ce se i dalje boriti zajedno to je ocekivano, ali ima li neko predstavu sta se moze ocekivati posle izbora UKOLIKO Vucic pobedi? Ne potcenjujem ga, ali ne zelim da verujem da moze da pobedi.
"You better keep your mouth shot and let people think you are a fool, than to speak out and remove all doubt"

• Trent
  • Hero Member
  • Zemlja: us
« Odgovor #309 poslato: 20 Mart 2017, 22:04:44 »
:o

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #310 poslato: 20 Mart 2017, 22:14:15 »
Двери су клерофашистичка странка и нико нормалан не би требало да их подржава. Саша Радуловић као пропали економиста ми је тек трагичан лик. Денисе није битно ко ће бити председник јер ће политика остати иста. Да ли се по било чему разликују Тадић и Вучић у моментима док су били на власти? Не. Политика је иста само су актери другачији.

« Odgovor #311 poslato: 20 Mart 2017, 22:23:48 »
To sam upravo i ja hteo da napišem..
I pitanje imam za ostale forumaše, koja je to bitna razlika u životu u Srbiji pre i posle 2012. godine i dolaska ovih čuvenih naprednjaka.. Manje više sve je isto, kralo se i pre, krade se i sada, za posao i pre i sada trebala stranačka knjižica, zemlja se zadužuje, prodaju se domaće firme i zemljište strancima, sve ali sve je isto, samo je razlika što je predsednik bio Tadić pa Nikolić pa će sad Vučić, a premijer šta znam Koštunica, Cvetković, Vučić totalno nije bitno..
Ja konkretno hvala bogu posao imam, buduća supruga mi takođe radi, ne zavisimo od bilo kakve stranke i bilo čega, ne živimo bajno, ali sasvim pristojno.

« Odgovor #312 poslato: 20 Mart 2017, 22:42:10 »
Znaci partokratija, korupcija.... :dq: divno

Двери су клерофашистичка странка и нико нормалан не би требало да их подржава. Саша Радуловић као пропали економиста ми је тек трагичан лик. Денисе није битно ко ће бити председник јер ће политика остати иста. Да ли се по било чему разликују Тадић и Вучић у моментима док су били на власти? Не. Политика је иста само су актери другачији.

Vucic vise krade od Tadica, i otvorenije :d3: Tadic je bar to radio smekerski, nije toliko pritiskao ;D

Istina je, nikad gore vlasti nije bilo i nikad se manje novca nije imalo. Govorim iz sopstvenog iskustva, gledajuci u sopstveni novcanik, novcanik moje porodice i zajednicki frizider. Imam kredit u svajcarcima i neprezaju da nam pomognu, da urade nesto da pomognu preko 20.000 porodica da rese svoj problem. Briga ih za narod. Najgora vlast ikada.
« Poslednja izmena: 20 Mart 2017, 22:55:55 Denza_Sombor »

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #313 poslato: 20 Mart 2017, 23:35:05 »
A da mi glasamo ipak ovde po ESC sistemu 12, 10, 8, 7... 1, umesto ankete? :)
S. Sobral: “A lot of importance is given only to certain attacks, and I would like to hear about those attacks that aren’t reported about. I know that it’s very difficult, almost impossible, especially with social media, since it gives a lot of importance to them. It would be good if there was an agreement in the media about the reporting of terror attacks.”

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #314 poslato: 20 Mart 2017, 23:37:08 »
Daleko bilo. :o

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter