Autor Tema: Избори  (Pročitano 17029 puta)

• Bebi
  • OGAE member
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
Odg: Избори
« Odgovor #1170 poslato: 05 Mart 2018, 12:01:05 »
Na sledecim izborima uspon stranke za obnovu monarhije i Vucic kao kralj. ❤️

Poruku napisao hobit iz Bebilenda

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1171 poslato: 05 Mart 2018, 12:01:49 »
Joj a pazite ovo

Izgleda da se glasacki spisak prosirio i van granica Beograda  ;zv:)

Nas Vodja jos malo ima da bude kao oni kultni africki lideri iz proslog veka gde npr. zemlja ima 3 000 000 stanovnika a oni pobedjuju sa 8 000 000 glasova  :D ;D

• Alexa
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1172 poslato: 06 Mart 2018, 13:07:26 »
Власт се мења једино кад Амери одлуче да пусте Вучића у вц шољу или недајбоже онако како се то иначе код Срба ради.
Tačno. Pravo u centar. Kada bi političari znali da će izbori bar nešto malo promeniti, oni ih ne bi ni raspisivali. Ko će danas da bilo šta prepusti rukama običnog naroda, a da pritom sve bude fer?  Pa sve je jedna velika farsa.

Nažalost, ne postoji ništa, ni trunčica nečeg lepog, optimističnog i obećavajućeg u onome što dešava na našoj  političkoj i kulturnoj sceni, u našim medijima, u našoj javnosti, u našem zdravstvu, školstvu....sistemu uopšte. I što je najgore, nema nikakvih izgleda da će se bilo šta promeniti još dugo dugo godina. Jedno vdeme je bilo još i zabavno i smešno, sada nije ni to. Kada sam oslušao "pobednički" govor u nedelju, pomislio sam kako ih sada ni bombradovanje ne bi oteralo odatle. Počeli su da se POPIŠAVAJU.  Tužno. Ali još tužnije je da ni u svetu generalno nije neka situacija. Mi smo ovde na Balkanu zaista teška kategorija crnog roblja, ali ljudi greše ako misle da je drugde nešto mnogo mnogo VAU. Evropa je generalno u krizi. To se mora pomenuti.
1. FRA      2. GRE      3.SPA      4.BUL      5.SER      6.ITA      7.MON      8.AUS      9.MAL      10.UKR

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter