Anketa

Kome planirate da date svoj glas na predstojećim predsedničkim izborima?

Saša Janković
10 (38.5%)
Vuk Jeremić
2 (7.7%)
Miroslav Parović
0 (0%)
Saša Radulović
3 (11.5%)
Luka Maksimović
7 (26.9%)
Aleksandar Vučić
2 (7.7%)
Boško Obradović
0 (0%)
Vojislav Šešelj
2 (7.7%)
Aleksandar Popović
0 (0%)
Milan Stamatović
0 (0%)
Nenad Čanak
0 (0%)

Ukupno glasova: 26

Anketa završena: 31 Mart 2017, 13:25:13

Autor Tema: Избори  (Pročitano 15560 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Избори
« Odgovor #1110 poslato: 12 April 2017, 10:38:50 »
Bravo Miloše  :G) Slažem se sa tobom, donekle smo u sličnoj situaciji. Živim od freelancing-a, ne na grbači svojih i to sa 22 godine. Meni stvarno ništa ne fali, niti me Vučićeva vlast sprečava u bilo čemu, ali mali milion primera oko mene ljudi kojima jednostavno nije dobro i s punim pravom mogu da krive državu za to. Ja sam zagovornik filozofije "niko ti nije kriv ni za šta osim ti sam sebi" ali kada mi dođe drugarica sa pričom kako je njenima u selu na Fruškoj gori došlo rešenje da mora kuća da im se ruši jer nije ušla u proces legalizacije, a porezi plaćani unazad 30 godina od kako se kuća sagradila, i to još moraju da plate državi troškove rušenja jer ne mogu sami to da urade, zakon ne dozvoljava. Druga opcija im je da pozovu geometra da bi ušli u proces legalizacije, a opet to mora da se plati više stotina evra  ::)

Užas  :-\ Ali ono, kao što sam rekao, ja sam srećan i mene lično ova vlast ne dira nigde, iako bih voleo da je zakon o freelancing-u malo bolji, bar što se tiče plaćanja doprinosa i svega.

Potpuno se slazem  :G) I naravno imas podrsku da nastavis sa tim. Uzgred, jedna od pozitivnih strana freelancinga je i sto mozes da ustanes kad hoces. Mozes i u 11 da ustanes i da tada krenes sa radom, neces biti lenstina kao sto npr. Scooby i Vucic kazu. A ja se isto nadam da ce doci vreme kao i na zapadu pa da cemo od freelancinga moci da zaradjujemo i vise nego od ovih "uobicajenih" poslova pa nam nista drugo nece ni trebati. Mislim, moguce je to i sada ali vrlo je tesko redovno ostvarivati takve prihode zbog prejake konkurencije ali i zbog drugih faktora.

Који коментари, па за не повероват. Хаха. Чисто да напоменем да ја нисам гласао за Вучића, већ за Јеремића. Једнако тако је Милош гласао за Белог. Никада у  животу нисам био члан ни једне странке, и немам намеру то да постанем. За разлику од неких.

То колико су овде сви за демократију види се из ваших ставова. Ни један једини пост који се не поклапа са ставом већине овде није прошао а да није нападан. Толико о поштењу.

Што се тиче тог фамозног блока боље да се не враћам на то како и зашто је до њега дошло.  Свако има право да овде мисли шта хоће о коме хоће, ја са тим немам проблема.

Милоше не покушавај да ми стављаш уста речи које нисам изговорио. Са Еуроником се савршено разумем, можда и најбоље у односу на све форумаше. То не значи да морамо да имамо идентичне ставове. Авокадо за мене тек није обичан форумаш и њему могу да кажем шта хоћу (баш као и он мени), то се вас не тиче.

Што се тиче твоје реторике са наци епитетима, то нема смисла да коментаришем. То је ваљда теби природно да тако комуницираш са људима. Јасно ми је још од оних бесмислених препирки са спортске теме у којој сада више нико и не пише, па од анализа чувеног Хејтера итд итд. Ал добро, твоје право.

Никма је добар дечко, али превише импулсиван. Никма, друже, такав став ће те коштати у животу, пре или касније. Ово ти говорим као друг, из личног искуства.

DW са тобом немам никаквих проблема, нити са их икада имао. А о поштовању и слагању са туђим ставовима, крени од себе. Јасно ти је зашто ти ово кажем.

Петре хаха. Па боље да не пишем ништа, јер шта год да напишем испашће безвезе.

И тако. А сада огладнех, па одох да поједем свој заслужени сендвич. Махање.

Ma pazi Boga ti, svi smo masa netolerantnih probisveta, ali na drugoj strani ti si izrazito tolerantan. To si dokazao frazama "ne seri", "slepce", "diletantu" i "glupi mozgu". Moram priznati da je ovo neki novi nivo tolerancije, verovatno SNS izum ;D

A koji si ti to naci epitet dobio? Evo jos jednog spina. Tebi nije receno da si ti Gebels, nego je receno da spinujes KAO da je te on ucio. To je upotrebno u kontekstu spinovanja jer je Gebels poznat kao izumitelj istog, odnosno majstor i vodja propagande a ne nacizma. Ali fino si to izvrnuo da bi eto ispalo kako sam ja zao jer lepim takve nazive. Stvarno mi nije palo na pamet nista drugo, izvinjavam se, ali stvarno spinujes za medalju i to su ti sada i drugi potvrdili, znaci nije samo moja opaska.

E sad, u skladu sa tim, posto kazes da sam i ja tebi ubacio reci u usta, citiraj mi koje sam to reci ubacio a ti ih nisi rekao. Voleo bih da vidim. Jel si mene etiketirao kao glupi mozak? Jesi. Jel si rekao nikmi da je slepac? Jesi. Jel si rekao Aleksi da ce sa njegovim stavovima da dogura kao Toma Nikolic? Jesi. Sta od svega toga nije tacno?

I kuku, sad se i sportske teme uhvatio. A sto sad ti ne pises tamo? Evo ja ne pisem vec duze vreme zbog vise razloga a jedan od glavnih je da sam se poprilicno ohladio od domaceg sporta jer sam otvorio najzad oci sto se nekih stvari tice i samo sam prelomio i raskrstio sa tim. Pratim i dalje ali ne kao pre. Ali sto sad ti ne iskoristis tu situaciju i ne pises ti? Nije valjda da nije zanimljivo kad ja ne pisem? I ko je "Hejter"?

Ok sto se Avocada tice, postujem to. Samo, ako je vec takav odnos, malo je neumesno da mu kazes da ne sere. Ja osobama sa kojima imam takav odnos to nikad ne kazem. Mislim, necu da se mesam, samo konstatujem. Jednako kao sto je neumesno da meni prebacujes kako se izrazavam a pritom te nikad nisam uvredio dok si ti ovde vredjao sve svoje neistomisljenike. Pritom sebe predstavljas kao esenciju zrelosti i iskustva pa imas moralno pravo da nam to pricas.

Jedi taj sendvic, zasluzio si. I da, niko ti ne veruje da si glasao za Jeremica ;D. Milosu verujem da je glasao za Belog mada mi nije jasno zasto kada ocigledno i dalje podrzava SNS ali ok. Ali tebi ne. Evo da otvorim anketu da vidis dal ti drugi veruju, imao bi potvrdu mojih reci, crno na belo ;D

U moru nekih nebuloza ovde u ovoj temi,  pisalo se cak i da je RTS objektivno izvestavao o protestima. To je po meni bilo suvisno uopste i komentarisati, koliko nema veze sa zivotom, samo sam se nasmejao. :D Sta cemo sada sa ovim sindikatom? Kakvom cemo demagogijom sada to potkrepiti?

Milose-S, slazem se sa tobom u potpunosti. Jedina greska ti je bila sto si probao (verovatno u momentu neverice i soka) da objasnis zasto ti nisi "glupi mozak" i da se pravdas. Niko to ne misli, izraz je sam po sebi koma. :D 
Smesni i nadasve neucinkoviti pokusaji omalovazavanja i vredjanja, bili su rezultat nedostatka argumenta i nemoci da se nametne svoje misljenje. Po meni, skubijevi ispadi od juce jednostavno nisu mogli da uvrede nikog. Nekako su naivni, kao kada neko malo dete u vrticu ili nizim razdredima osnovne ne zna da se svadja i ne zna sta bi sada odgovorilo  pa krene da vredja i ponavlja ono tipa ti si govno ili ti si konj  :D Sve u svemu, ne verujem cak ni u neku zlu nameru nego eto tako...bes

Ma naravno, opusteno samo  :G)  ;D Nije mene uvredilo to sto mi je rekao da sam glupi mozak niti verujem da je druge uvredilo ovo sto im je pisao. Mislim, jasno je da smo ga kolektivno potukli do nogu i sad vise nema mnogo manevra za vrdanje pa mora da krene da nas filuje po licnoj osnovi. To je normalna reakcija kad se nemaju argumenti.

Sad on zna i kako ja komuniciram sa drugim ljudima. Ja koliko sam video, gomila ljudi je podrzala to sto sam rekao i jasno je da nikog nisam vredjao za razliku od njega. Nema potrebe da se vredja nikad, samo se iznesu argumenti i to je to. Ovo gore povlacenje iz diskusije je i konacan znak njegove kapitulacije jer kad imas jednog istomisljenika na forumu a svi ostali su protiv onda je frustracija neminovnost.

Bice mu bolje od sendvica sasvim sigurno.
« Poslednja izmena: 12 April 2017, 10:42:47 Milos-S »

OGAE Serbia forum

« Odgovor #1111 poslato: 12 April 2017, 14:29:14 »
Samo na izbornim mestima gde je bilo neregularnosti. :)
Hvala :)
If I can stay with the light
I know I'll be free
And I can start to be whole
I can start to be me...

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1112 poslato: 12 April 2017, 18:35:14 »
Дал ћеш ти Милоше да верујеп или не то је твоја слободна воља. Ја не видим потребу да било кога убеђујем у било шта. То што доста вас моје постове доживљава као убеђивање једнако тако нема везе са мном. Да си пажљивије читао тему видео би да сам још пре два месеца написао да ми се никако не свиђа идеја да се сва моћ у земљи концентрише око једног човека и да зато нећу да гласам за Вучића. И то је мој став. С тим што за разлику од вас ја за Вука нисам гласао јер је то био глас против Вучића, већ зато што сам убеђен да особа која је била друга у трци за ген сека УН-а има шта да понуди овој земљи.

А без обзира на то за кога сам сада гласао и даље мислим да је влада  А. Вучиа одрадила јако добар посао у задњих пар година. То је моје право, да мислим шта хоћу и како хоћу.

И ти рече да нисам Гебелс, али да сам његов, скоро па ученик. Није шија него врат. За мене лично је ово већа увреда него да си ми рекао да сам ретардиран или било шта слично. Ал добро, политичка препуцавања никад нису имала позитиван исход. Нигде. Не замерам.

Ред је на нови сендвич. Данас је посни, са димљеним лососом. Има се, може се, ипак су СНС-ови сендвичи познати по квалитету. Н знам шта једете ви из жуте коалиције, али судећи по Пајтићу и вас добро хране.

Виш ју а плежр деј.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #1113 poslato: 13 April 2017, 17:30:59 »
E sve sve ali zuta koalicija i Pajtic  :D Pa LOL.

Ne vredi, i sam si na kraju krajeva priznao poraz a priznao si i da lazes za koga si glasao pa sad svako dalje prepucavanje u tom kontekstu je suvisno. Mislim ok je to, samo generalno sto manje natezete za vaseg Acu bolja ce i ova tema biti jer su forumasi listom pokazali sta misle o istom. Jbg, Vucicevska demagogija i ovde deli ljude sto se jasno vidi.

Cist dokaz dakle da je Vucic olicenje zla.

A sad uzivaj u sendvicu.

« Odgovor #1114 poslato: 13 April 2017, 18:03:16 »
Штрецнуо сам се сваки пут када сам видео да се помиње Аца. :D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #1115 poslato: 14 April 2017, 09:15:09 »
Srecom, nisi ti taj ;D

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #1116 poslato: 14 April 2017, 09:22:27 »
Zmija sendvičara je opasna.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Miloš
  • Administrator

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #1118 poslato: 14 April 2017, 12:11:05 »
LDP poziva predsedničke kandidate da priznaju rezultate izbora, jer ne postoji ozbiljan dokaz da je bilo zloupotreba prilikom izbora, te da su sve naknadne kontrole manje ili više potvrdile regularnost. Konačno se neko setio da to kaže.  :G)
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/2660/izbori-2017/2700103/ldp-podrzao-inicijativu-za-smenu-gojkoviceve.html

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #1119 poslato: 14 April 2017, 12:13:57 »
Ko bi rekao da će izborna tema na evrovizijskom forumu da doživi 75 strana.  :)

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #1120 poslato: 14 April 2017, 13:03:27 »
A gle cuda, javio se Vucicev 2. omiljeni opozicionar (posle Seselja) a uz to isti onaj koji se zalaze da Srbija prizna Kosovo.

Mada je u pravu, ovo se rasteglo previse. Treba gledati kako da se srusi diktator u buducnosti, to je glavni prioritet.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #1121 poslato: 14 April 2017, 13:20:05 »
Ko bi rekao da će izborna tema na evrovizijskom forumu da doživi 75 strana.  :)
A što ne bi?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #1122 poslato: 15 April 2017, 22:18:50 »
Zato

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #1123 poslato: 16 April 2017, 10:06:39 »
Vučić ponovo poručio demonstrantima da mogu da šetaju i 10 godina, sve dok su mirni. Može li odvratnije?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

« Odgovor #1124 poslato: 16 April 2017, 19:29:39 »
Може. Када је поново гостовао код Марића, нешто је коментарисао ону емисију са родитељима: „Сви су ме нападали као да сам крив што имам живе родитеље.” Наравно, било је ту још свачега одвратног...

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter