Autor Tema: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^  (Pročitano 3105 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
Odg: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^
« Odgovor #90 poslato: 24 Jul 2017, 19:04:42 »
Јадна деца како се злопате и гладују, а све да би се уклопили у глобални фешн лук. Цццц

FYRIR ISLAND HM 2018

OGAE Serbia forum

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #91 poslato: 24 Jul 2017, 19:25:50 »
Sto je najgore ja nisam ni imao nameru da izgubim te kilograme  :(
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• stres92
  • banovan član
  • OGAE member
  • Parumaš
« Odgovor #92 poslato: 24 Jul 2017, 19:27:03 »
Ja sam bez nekih spec vežbi i dijete skinuo 10kg.
Sve zahvaljujući plivanju iđenju od plaže do plaže. ;D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #93 poslato: 24 Jul 2017, 19:38:48 »
Sto je najgore ja nisam ni imao nameru da izgubim te kilograme  :(
Намера или не али сада изгледаш одлично

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #94 poslato: 24 Jul 2017, 20:04:05 »
Pa hvala  :D

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #95 poslato: 24 Jul 2017, 22:12:05 »
ju leo studiraš medicinu i vrlo si aktivan na forumu. dižeš se u 5 ujutro. sve jasno  :D
dok sam ja studirao i dizao se u 6 ujutro imao sam idealnu težinu jer sam jeo 1-2x dnevno hahahaha.. i to s nogu...

šalu na stranu, svaka čast. ali si mi malko previše mršav  ;:)) ::()
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #96 poslato: 14 Januar 2018, 00:59:42 »
evo čisto da dodam nešto ovdje... ja sam ovaj challenge iz fore pokrenuo i naravno da nikada nisam volio vježbati, osim trenirati ono što sam volio trenirati... ali nekako silom prilike sam odlučio promijeniti svoj način života, a sve se poklopilo s preseljenjem..

uglavnom, zbog nekih zdravstvenih razloga sam promijenio prehranu i recimo način života. ne potpuno način života, koliko prehranu... i moram reći da prehrana zaista utječe na život iako sam dugo odbijao tako nešto priznati.. kako god u 2mj  zdrave prehrane (izbačeno slatko, izbačena kava, izbačeni mliječni proizvodi) sam skinuo bez problema 10kg, izravnao tijelo, dobio ponovno pločice, dobio potpuno čistu kožu ...  :)

svi koji ste željni skidati kile ili što već uz vježbanje ćete morati krenuti mijenjati i bar malo prehranu...  :G)

moj dan se sastoji od miksanja povrća i voća ujutro.. za ručak jedem puno povrća i riže (basmati) ili tako nešto slično.. varijacije na temu.. za večeru nešto na kruhu plus opet miksanje... kruh je zobeni ili raženi ili kombinacija.. od mesa jedem samo puretinu i piletinu i to organski uzgojenu te tunu.. znam da tuna nije najidealnije rješenje no ja ne podnosim morsku prehranu tako da je ovo nekakav ustupak  :)

najgore mi je bilo prva tri dana kada sam se skidao s kave o kojoj sam opsesivan bio... pogotovo nakon posla kada mi je davala osjećaj mira i opuštanja... tri dana me bolila glava i prolazio sam kroz faze uspavljivanja... danas se osjećam odlično, krenuo sam i na badminton 2-3x tjedno.. preporučam tu aktivnost - nakon 30min aktivnog igranja si mrtav... a možeš ga igrati gdje god želiš...

uglavnom,  kroz taj period sam istraživao prehranu te pratio troje ljudi na instagramu koji imaju sličan problem kao ja...

tako da podrška svima koji su spremni tako nešto učiniti :)  :G) ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #97 poslato: 14 Januar 2018, 01:03:23 »
Браво, Тетси! Јако смо поносни! Давај фотографију плочица како би нас мотивисао! ;(:);

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #98 poslato: 14 Januar 2018, 01:05:00 »
Браво, Тетси! Јако смо поносни! Давај фотографију плочица како би нас мотивисао! ;(:);
ahahahah ne ne :) ne na forum hahaha  ::()

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #99 poslato: 14 Januar 2018, 01:08:27 »
Може и у инбокс, ал'ништа не очекуј. :D

Шалим се.  ;D Где ли је сад Авокадо?! ;D

« Odgovor #100 poslato: 14 Januar 2018, 03:07:00 »
Sve je u ishrani  ;zv:) Možeš ceo dan potrošiti na trening, ako ne regulišeš ishranu, ništa ne vredi. Ne znam da li si nekada gledao na E! onaj program od Kloi K. šta uradi od osobe za 12 nedelja, bukvalno ih prepolovi, drugi ljudi izađu. Ali uvek prvo idu kod nutricioniste, pa tek onda u teretanu. Ishrana je najbitnija kod vežbanja.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #101 poslato: 14 Januar 2018, 09:51:41 »
Најбитније је избалансирати физичку активност и исхрану. Једи све али умерено и проблема нема

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #102 poslato: 14 Januar 2018, 12:38:04 »
Sve je u ishrani  ;zv:) Možeš ceo dan potrošiti na trening, ako ne regulišeš ishranu, ništa ne vredi. Ne znam da li si nekada gledao na E! onaj program od Kloi K. šta uradi od osobe za 12 nedelja, bukvalno ih prepolovi, drugi ljudi izađu. Ali uvek prvo idu kod nutricioniste, pa tek onda u teretanu. Ishrana je najbitnija kod vežbanja.
ima super dokumentarac FAT, SICK AND NEARLY DEAD... uglavnom tip je imao hrpu para, život svakakav, vlastita tvrtka, putovanja po svijetu, partyi itd.. od zgodnog uređenog frajera u srednjoj došao je do tipa koji je bio debeo i imao je problema sa svime u tijelu što je moglo biti i prošao je 6 doktora do dijagnoze.. i odlučio je promijeniti prehranu... dobio je autoimunu bolest i odlučio je 60 dana biti samo na povrću i voću da iščisti tijelo i da mu da odmor... u tih 60 dana, naravno, skinuo je hrpu kila puno bolje izgleda i sredio si je liniju, ali i samoga sebe... rekao je da si više neće nikada dopustiti da takav bude... prije početka je bio 10tak tableta, sada ne pije ništa... uravnotežio je prehranu i sredio se...

i tu se slažem s tobom skubi da se mora imati uravnoteženu prehranu ali ima ljudi koji neki tip hrane ne smiju jesti.. ja npr. ne mogu mliječne proizvode uopće... intolerantan sam na njih u startu... i tako... ali da, treba paziti na prehranu i davati tijelu što više vitamina...

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #103 poslato: 14 Januar 2018, 12:52:26 »
Pa dobro ako je neko intolerantan na neku hranu razumljivo je da je ne konzumiras. Ali mislim da je besmisleno da na primer slaninu zamenis sa sojom iz prostog razloga jer su organizmu potrebni zivotinjski proteini. Isto tako i jedna kafa dnevno je odlicna za krvni sistem i srce.

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #104 poslato: 16 Januar 2018, 20:43:40 »
Може и у инбокс, ал'ништа не очекуј. :D

Шалим се.  ;D Где ли је сад Авокадо?! ;D

Ne vidim kakve veze ovo ima sa mojim izjavama...

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Click Challenge

Započeo Doctor Who

16 Odgovora
2385 Pregleda
Poslednja poruka 14 Septembar 2010, 21:13:45
euronik
xx
Dana International

Započeo Miloš

6 Odgovora
671 Pregleda