Autor Tema: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^  (Pročitano 2179 puta)

Odg: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^
« Odgovor #30 poslato: 07 Januar 2017, 16:16:34 »
Haha Leo kralju :lol)) Ja juče lepo rekoh tetsiju, tri životinje sam pojeo, a svi kao nešto poste i prave se fini. #stoka

OGAE Serbia forum

• Bebi
  • OGAE member
  • hAjdeeDa...
  • Zemlja: fm
« Odgovor #31 poslato: 07 Januar 2017, 16:28:39 »
Znate kako, redukovanje ishrane je skroz super stvar i trudim se da održim NY resolution...al' nekako moram da varam makar malo, okej odbacio sam koka kolu al' moram koji lepi kolač da pojedem dok je na trpezi  ;zv:) da li je to okej ili moram biti terminator i drastično se odreći/preseći? ;D

Dana Saric Bebi
Self-Employed

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #32 poslato: 07 Januar 2017, 16:30:23 »
DAN 2.

Prije doručka: voda i limun + malo kurkume

Doručak: toplo bademovo mlijeko i žitarice

Ručak: jaja sa šunkom haha (malo si dao oduška) - a nisam nešto danas gladan

Večera: bit će tuna sa posnim sirom

Heljda rules! :)

Danas sam odlučio pustiti tijelo da dođe sebi jer sam u bolovima. Sutra nastavljam s istim vježbama.  ::()

Bebi ne moraš se drastično odreći. Malo pomalo. ^^
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Josipa.
  • Golden Member
  • focus on me
  • Zemlja: it
« Odgovor #33 poslato: 07 Januar 2017, 17:04:28 »
Bravo ljudi ;(:); Samo se održite.
Ja bih trebala da promijenim ishranu i da radim fizičku aktivnost, ali nikako da počnem. Možda mi tetsijevo ovo pomogne.

A što se tiče ishrane, stvarno sam sebi rekla odavno da se neću odreći omiljene čokolade, omiljenog kolača ili pizze, važno je smanjit unošenje takve 'hrane', ali da neću da se odričem nečega šta volim.
Meni je zapravo najveći problem šta najviše volim meso, a skoro ništa zeleno ;--;

Ima već jedno 2/3 sedmice da svako jutro pijem vodu sa limunom i medom (jeste da se osjećam kao da će da me strese slatki šok, ali izdržim :D ) To mi je okej za početak..
Doručak je najvažniji, definitivno, i to vam kaže osoba koja je otkad je živa preskakala doručak svakodnevno.. Nikad nisam bila gladna kad se probudim.. Međutim, trudim se da pojedem ovsene pahuljice u toploj vodi sa bananom ili nekim drugim voćem, baš me zasiti. I da, mene neka hrana kad je konstantno jedem užasno smori pa je 'zamrzim' na neko vrijeme. Još uvijek tražim što moguću zdraviju alternativu ovih pahuljica.. Kažu da je dobro pojesti i po dva kuvana jaja i možda nešto suhomesnato..

Još jedan moj problem jeste što najveći apetit dobijem uveče :D Znači pečenje bi mogla jesti u 8 uveče :D
Trudim se to da smanjim, i da zapravo zamijenim večeru sa doručkom, tj. da preskačem večeru, a dosta da pojedem za doručak.

Otkad živim u drugoj državi radi faksa, baš se osjećam nezdravo radi ishrane.. Ne volim baš da kuvam, em nemam ni vremena, pođem do menze 2-3 puta sedmično, a ostatak provedem u brzoj hrani (pekara, fast food)
Ne znam baš da li me iko može razumijeti, nez da li ste prolazili kroz to..

Što se tiče fizičkih aktivnosti, ponekad radim neke vježbe u stanu, a od ostalog samo šetnja tj brzi hod :D
Trudiću se poslije praznika da se vratim na rutinu vježbi.. E da, meni užasno pomaže ona igrica Just Dance ;D Nekad me zna dobro umoriti kad se rasplešem (to je ona igra di imitirate pokrete sa latopa imajući mobilni u rukama sa otvorenom aplikacijom koja očitaje vaše pokrete na pjesmu koju izaberete).. Ne znam jesam li dobro objasnila.. ;D Pa eto ko voli ples, može spojiti ugodno sa korisnim.

Trebala bih maknuti kilograma, ne osjećam se ugodno, ali zapravo mi smeta što se osjećam užasno nezdravom.

Eto, raspisala sam se, ali morala sam malo lol

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #34 poslato: 07 Januar 2017, 17:21:43 »
ej josipa sjećam se kada sam ja studirao takva je bila i moja prehrana hahaha..
inače, dobro je što si malo pomalo krenula ;)

i ja imam problem da ne moram jesti otkad se probudim pa do 2 negdje ali kada me navečer uhvati svašta bih mogao. sada to mijenjam ;)

• Stole
  • Hero Member
  • Stop podrumarama!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #35 poslato: 07 Januar 2017, 17:23:26 »

Još jedan moj problem jeste što najveći apetit dobijem uveče :D Znači pečenje bi mogla jesti u 8 uveče :D
Ovo je tako ja :D
Sinoc u ponoc zderem pecenje, neku kikiriki salatu, nakon toga torta :D
Junior Eurovision 2017 - TOP 15
1. :byb: 2. :rub: 3. :mkb: 4. :aub: 5. :plb:

6. :cy: 7. :ge: 8. :nl: 9. :am: 10. :it: 11. :ua: 12. :rs: 13. :mt: 14. :pt: 15. :al:

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #36 poslato: 07 Januar 2017, 18:18:39 »
Ја сам током студирања и научио да кувам

Послато са LG-D335E уз помоћ Тапатока

• Bebi
  • OGAE member
  • hAjdeeDa...
  • Zemlja: fm
« Odgovor #37 poslato: 08 Januar 2017, 03:37:02 »
Meni se to nije desilo :( bilo je situacija gde ispečem palačinke jer mi to ok ide mlatiti tiganjem, al' baš volim kad neko drugi lepo skuva i ja to pohvalim ;D

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #38 poslato: 08 Januar 2017, 14:04:23 »
nije da se hvalim, ali radim fantastične palačinke :)  ;zv:) morat ćeš probati  8)

• Ady
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #39 poslato: 11 Januar 2017, 01:31:09 »
Bravo čelični čoveče sa čeličnom voljom! :) Nadam se da ćeš uspeti do kraja i ostvariti zacrtano.  ;(:);

Evo i ja sam prekjuče sa svojom ekipom otišao na trčanje posle dva meseca pauze, i to na -17C! Doduše (zubato) sunce je malo povadilo stvar.
A izbacio sam u potpunosti slatkiše od 1. januara koji su moja slabost. To sam učinio i prošle godine i neverovatno uspeo dosta dugo u tome. Sada sam već par puta padao u (praznična) iskušenja, ali sam uspeo da odolim. Što se ostale ishrane tiče, tu nisam problematičan. ali i kada je sama fizička aktivnost i sport u pitanju. Mada ja nisam reprezentativan, jer me mnogi smatraju frikom i ekstremistom u tom pogledu. Ide se redovno na plivanje, u teretanu, ali januar mi je najčešće mesec u kome sam najviše zauzet tokom godine.

« Odgovor #40 poslato: 11 Januar 2017, 01:48:29 »
Ja ne znam kako da odolim hrani. Bavim se fizickim poslom pa mi neka posebna fizicka aktivnost nije ni potrebna, ali sam svestan da ako zelim koju kilu dole moram se pozabaviti ishranom. Izbaciti slatko, gazirane sokove ? Svaki savet dobrodosao.
FSC Records
Pobede: 3
Top5: 6
Top10: 13
Ucesca: 43
Finala: 30

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #41 poslato: 11 Januar 2017, 11:29:30 »
Denise samo izbaci gazirane sokove i resio si pola posla.

Svojim najvecim uspehom smatram ostavljanje cigareta, i evo vec tri pune godine ih ne koristim.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #42 poslato: 11 Januar 2017, 11:50:32 »
istina. moja frendica je nutricionistica. rekla je da samo izbacimo kofein (kavu) ali s mlijekom, slatko i gazirano te fast food da bi ljudi bez vježbanja skinuli sami od sebe nekoliko kilograma. a s vježbanjem brže i više..

@ady blago tebi da sam bar ja tako lud za vježbanjem..  ;--; ;D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #43 poslato: 11 Januar 2017, 12:42:31 »
Kofein i laktoza iz mleka su katastrofalna kombinacija za probavu.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #44 poslato: 11 Januar 2017, 13:00:36 »
Kofein i laktoza iz mleka su katastrofalna kombinacija za probavu.

da rade sluz i povećavaju kiselost organizma što izvlači razne autoimune i kožne bolesti na primjer.. a kava bez mlijeka je u redu.. a ta sluz uništava unutrašnjost crijeva odnosno stijenke itd.  :-\

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Click Challenge

Započeo Doctor Who

16 Odgovora
2073 Pregleda
Poslednja poruka 14 Septembar 2010, 21:13:45
euronik
xx
Dana International

Započeo Miloš

6 Odgovora
464 Pregleda