Autor Tema: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^  (Pročitano 2223 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Tetsijev challenge: u 90 dana do dobrog tijela ^^
« Odgovor #15 poslato: 07 Januar 2017, 04:14:39 »
ahaha ajme super nisam znao da ima još ekipe. idemooooo  ;:))

lička hrana najbolja hrana  :-* ;zv:)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #16 poslato: 07 Januar 2017, 04:36:13 »
DAN 1.

Trenutno stanje: 93kg
Željeno stanje: 85 - 87kg

U Hr su trenutno još praznici pa imam "viška" vremena stoga ga koristim da nadoknadim sve poslove koje nisam stigao tijekom godine. Također, zasad sam uzeo najozbiljnije riješiti svoju motivaciju za vježbanjem i da napokon to i učinim.

Zguglao sam većinu stvari od prehrane do vježbanja. Naglasak u vježbanju nije na nekom bildanju već jednostavno da se uvede u neku laganu formu i dovede tijelo u minimum "ljepote". :)

Bitno je reći da se ne mislim pretjerano "strogo" držati neke uber zdrave prehrane u smislu da izbacim sve moguće i živim na 3 jela. Glavna stvar kod svih dijeta je lagano izbacivati stvar po stvar.

Od nove godine sam izbacio slatko, gazirane sokove a.k.a Coca Cola i prestao sam ići u McDrek a.k.a McDonalds i slična mjesta. Također iz dnevne uporabe sam izbacio kavu. Da kavu, ja kao najveći kavopija.

Najdraža majka mi govori da je još to jedan u nizu mojih kretanja, ali da se nada da će to kretanje negdje i dovesti. Naglašava kako sam stalno dovršavao sve neke tehnikalije i papire, ali vježbanje nikako.

Well, bavio sam se sportom u kojem te trener odmalena tjerao i radio si u grupi tako da ovo individualno je meni strano. S druge strane imam nekog iskustva od kao vježbanja i prehrane pa krenimo.

Za doručak sam odlučio napraviti neku vrstu smoothiea. U ugrijano bademovo mlijeko sam ubacio žitarice te chia sjemenke koje sam prethodno ostavio 20min da se natapaju. Umiksao sam banane u blenderu te ih ubacio u prethodnu smjesu sa žitaricama i na kraju sam ubacio chie.

Zaključak: odlična kombinacija za doručak, ne napuhava (što mi je često bio problem) - vrlo brzo ideš na wc.

Za ručak mlinci i piletina. Voda.

Tijekom dana umjesto kave sam počeo piti čaj od koprive.

Na ovom linku možete vidjeti sve dobrobiti čaja.
http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/kopriva

Prvenstveno sam ga uzeo kao zamjenu za kavu te za čišćenje tijela i smanjivanja mogućih upala u tijelu.
Ono što sam brzo uvidio kod ovoga je da osjećam povećanje željeza otkad ga pijem a to je negdje 7 dana. Nemam želju za kavom. Brzo se zacrvenim i imam više energije. Prštim od želje da nešto radim. Navodno pomaže za koncentraciju i ostale psihičke radnje.  8) :D

Uz to katkad popijem čašu čaja od zobi koji moji piju.

Savjet: ne pijte ga iza 17h. Nećete moći spavati. Zbog "SOVA" budnosti pregledao sam cijelu Sumrak Sagu.  :crazy:

Pri raznim dijetama najbitnije je srediti prehranu, piti tekućinu (voda, zdravi čajevi itd.) te baviti se nekom aktivnošću. I čekati na rezultat.

Za prva 2 tjedna vježbanja uzeo sam sljedeću formulu:

Zagrijavanje: visoki skip na mjestu ili po stanu oko 30sek do minute. Brzo umara ali i brzo zagrijava.

Vježbe: za zagrijavanje trbušne jezgre

- mountain climbing - stojiš u višem položaju kao u sklekovima te dižeš jednu pa drugu nogu i tako 30sek na štopericu
- plank - štoperica, 30 sek
- trbušnjaci - s koljenima u zraku, prekrižene noge, 30sek
- leđnjaci - 30sek bez prestanka

- nakon seta vježbi odmoriti minutu tako da se rastegneš u položaj mačke te da istegneš noge i ruke

> sve vježbe ponoviti 3x

Rastezanje.

!!! Jako je bitno obaviti zagrijavanje i istezanje na kraju.

Bitno je znati da se ovo radi na glazbu i štopericu. Glazba je izuzetan motivator i preporučam nešto u stilu housea, techna ili sličnog što će vas nabrijati i podići za rad.

Trenutno radim na kompilaciju koja je bila na otvorenju Eurosonga 2016. Pjesmu možete slušati na ovom linku.
https://www.youtube.com/watch?v=rZjSfo8lOUA

Nakon 3 seta vježbi sam krepao i jedva odradio. Trbušni i leđni mišiću su me bolili, ali sam se osjećao živo nakon 100g.

Nakon tuširanca sam imao belu s ekipom koja je trajala do maloprije. Večeru nisam imao jer nisam uopće imao želju za jelom. No pojeo sam jabuku za svaki slučaj oko ponoći.

Savjet: ne jedite bar sat i pol prije spavanja jer će vam tijelo prerađivati jelo, teže ćete zaspati...

Trenutno me ovo vrlo motivira da vidim hoću li uspjeti. DeMi, Stimi, Bebi idemoooo.

Još samo 89 dana.  ;:))

Dodatak: pijem razne dodatke što sam morao uzeti, nije loše tko želi i od vas probati.

UJUTRO: mlaka voda, malo limuna, malo kurkume - popiti natašte i pola sata ne jesti
- popijem kapsulu b-kompleksa nakon doručka te kapsulu crnog kima

RUČAK:
- kapsula crnog kima
- biljna tableta za čišćenje tijela (kura traje 10 dana)

VEČERA
- kapsula crnog kima
- omega 3 kapsula
« Poslednja izmena: 07 Januar 2017, 04:42:01 tetsujin »

• Stefix
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #17 poslato: 07 Januar 2017, 11:40:45 »
Nama fit i sexy osobama ovo ne treba Kalorije se trose tokom fizickih aktivnosti, tako da je kardio trening idealan za gubljenje kilograma, a posle sledi i oblikovanje tela vezbama. Promena ishrane je nepotrebna, mislim ja sam vegetarijanac pa mozda i to ima neke veze sa "Moje sexy telooooo", ali odreci se nekih stvari koje ti pruzaju zadovoljstvo tokom konzumiranja je glupost, okej je smanjiti odredjene proizvode koji su dosta stetni, ali da neki proizvod skroz izbacis iz ishrane je totalna glupost... Ali srecno svim buckama koje zele da smrsaju, drago mi je sto ste odlucili da napravite neke promene na sebi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Isuse Mileva

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #18 poslato: 07 Januar 2017, 13:12:27 »
Delusional level Vasilije :D

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #19 poslato: 07 Januar 2017, 13:24:04 »
@Stefix

Lako se bahatiti. U tvojim godinama sam i ja bio izuzetno mršav i mučio sam se da se udebljam. Doći ćeš ti na naše. :P

Anyway, nije da mijenjam prehranu ili izbacujem neke stvari jer ne želim i jer mi je prvnestveno cilj tijelo grčkog boga već zato što sam uvidio da mi većina nezdravih stvari ne paše. Počevši od Nescaffea koji je umjetna kava doslovno, a u kombinaciji s mlijekom radi gluposti u tijelu. Ako te zanima guglaj ili pitaj bilo kakvog nutricionista. Uz to dodaj Coca Colu i  McDonalds i možeš krepat. Haha.

Polako :) Želja je bila moja. Tijelo traži jer se odvikava pa nadomjestiš nečim drugim.
Slatko samo po sebi uzmem voće, a ako me full obuzme ne libim se uzeti 2-3 kockice čokolade ili neki keks. Ali ništa u enormnim količinama.  ;zv:)

« Odgovor #20 poslato: 07 Januar 2017, 13:33:03 »
Delusional level Vasilije :D

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

!_! !_! !_! !_! !_!

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #21 poslato: 07 Januar 2017, 14:09:52 »
DAN 1:

- ustao u 5 h
- jeo posne kolače i koka kolu
-učio
-pokušao ponovo da zaspi
-odustao
- čeka božićni ručak

• Stefix
  • Hero Member
« Odgovor #22 poslato: 07 Januar 2017, 14:13:02 »
@Stefix

Lako se bahatiti. U tvojim godinama sam i ja bio izuzetno mršav i mučio sam se da se udebljam. Doći ćeš ti na naše. :P

Anyway, nije da mijenjam prehranu ili izbacujem neke stvari jer ne želim i jer mi je prvnestveno cilj tijelo grčkog boga već zato što sam uvidio da mi većina nezdravih stvari ne paše. Počevši od Nescaffea koji je umjetna kava doslovno, a u kombinaciji s mlijekom radi gluposti u tijelu. Ako te zanima guglaj ili pitaj bilo kakvog nutricionista. Uz to dodaj Coca Colu i  McDonalds i možeš krepat. Haha.
Ima 300 sajta na kojima pise da je koka kola dobra za ovo ili ono, npr. za varenje, a isto tako imas 300 sajta na kojima pise da nije zdrava za ono ili ovo, npr. jetru... Tako da sve ima svoje prednosti i mane, a sto se tice meka, pofrit samo jedem tamo, tako da ono... XD

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #23 poslato: 07 Januar 2017, 14:19:48 »
300 sajtova, bre. ;D

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #24 poslato: 07 Januar 2017, 14:48:54 »
Мој данашњи програм изгледа овако: свињско печење, суво месо, супа, сарма, руска салата, слана торта, салата од роткве за баланс нутритивних елемената, којекакви колачи, две ракије за предјело и једно пар лавова за постјело. Ово има да сварујем наредних 5 дана.

Да не испадне да се сад спрдамо са Тетсијем, али ја заиста нисам од оних којима се прима све што поједу, напротив и те како ми фали која кила више, тако да могу да једем све од реда.

Ince Tetsi samo napred. Pojacaj fizicku aktivnost i jedi sve od reda i problemi reseni. Izbacis bas nezdrave namirnice, tipa gazirana pica, fast food hranu i previse slatka.

Послато са LG-D335E уз помоћ Тапатока

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #25 poslato: 07 Januar 2017, 15:00:50 »
heh hvala :)
blago onima na koje se ne prima :) :D bio sam i ja jednom takav hahahaha..
pa da cilj mi i je izbaciti nezdravo kavu i slatko.  :G) ::()

@stefix
radio sam u mc-u kao student kratko.. samo ću ti reći da je najgore što možeš tamo jesti su pomfrit i pite ... od svega lošeg to je najgore hahahaha ;--;

• Stefix
  • Hero Member
« Odgovor #26 poslato: 07 Januar 2017, 15:37:54 »
Ja da sam rekao sladoled ti bi za inat rekao da je to najgore XD

« Odgovor #27 poslato: 07 Januar 2017, 15:44:41 »
Na ovo tetsijevo bih dodao još dve stavke:

- pre doručka i svega popiti 2 dl razmućenog polena (1 kašičicu); ostavite preko noći da odstoji u čaši mlake vode kako bi se polen rasprsnuo i ujutru to popijte na prazan stomak. Nećete biti bolesni, ni prehlađeni, ojačaćete imunitet a polen sam po sebi daje odličan boost organizmu (bolji je i od kafe).

- kuvanu heljdu (proprženu, imate u prodavnicama zdrave hrane). Ovo će odlično da vas zasiti, tako da je za jedan obrok dovoljno da prokuvate recimo trećinu čaše od 2dl u nekih pola litra vode. Ujedno je odlična za detoksifikaciju, kao i za regulaciju probave, ja sam se preporodio od nje. A i pišam kao krava, jer skuplja vodu koja se nakuplja u predelu stomaka :D Prokuvajte je uveče i ostavite da odstoji do jutra, pa onda procedite i jedite sa kefirom ili jogurtom. Pošto je malo bljutavog ukusa, slobodno u vodu tokom kuvanja dodajte i malo soja sosa, onda će vam ukus biti prijatan.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #28 poslato: 07 Januar 2017, 15:57:08 »
ја волим укус хељде

Послато са LG-D335E уз помоћ Тапатока

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #29 poslato: 07 Januar 2017, 16:14:19 »
DAN 1 : Jos samo televizor i kauc nisam pojeo danas  :(  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Click Challenge

Započeo Doctor Who

16 Odgovora
2092 Pregleda
Poslednja poruka 14 Septembar 2010, 21:13:45
euronik
xx
Dana International

Započeo Miloš

6 Odgovora
477 Pregleda