Autor Tema: pobednik Beovizije...  (Pročitano 18540 puta)

Re: pobednik Beovizije...
« Odgovor #30 poslato: 09 Mart 2009, 16:40:16 »
Nisam mnogo upućen, ali neki kažu da, ako prvoplasirani odustane, drugoplasirani ide u Moskvu, jel to tačno? Ako jeste, onda bi bilo pošteno od Kona da se povuče! Mislim, 7x manje glasova u finalu, čak 10x manje glasova u polufinalu, mene bi bilo sramota... I ta razlika između polufinalnog i finalnog žirija mi je čudna.

A ja se ne slažem ni sa OGAE Srbija izborom, samo dok čujem ono "full", ježim se. :P Meni je Anina pesma bila među 3 najgore, uz Oskara i Kona.
Jbg, očigledno su članovi OGAE u nekom svom elementu. :)

OGAE Serbia forum

• bgcura
  • Newbie
  • *
  • Zemlja: rs
« Odgovor #31 poslato: 09 Mart 2009, 16:45:05 »
Posto je nastala zabuna oko preseka glasova, ko je to usao u finale umesto Ane i Ivane,prve veceri??????
Organizacioni tim je zbog greske u sabiranju glasova podneo ostavku - Pa ko je onda organizovao finalno vece??????
Zasto je promenjen ziri????

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #32 poslato: 09 Mart 2009, 16:58:37 »
Ocito je da je namjesteno.
Ziri daje 12 poena Konu, a znajuci da ce OT Bend i Oskar dobiti najvise glasova publike, daje im najmanje bodove da ne bi prestigli Kona. Svaka cast Konu, ali se u 5ak u Sava Centru pricalo da je bas on pobjednik. Mislim da 28,521 glas ipak ima vecu prednost od 3 glasa. Nisam navijao za OT Bend, ali u svakom slucaju, publika je masovno odlucila da oni trebaju da idu, i ja to podrzavam. Dakle, Marko, povuci se!

• andy
  • Newbie
  • *
« Odgovor #33 poslato: 09 Mart 2009, 17:11:05 »
Tacno to Ziri je znao da ce publika dati maximum OT Bendu i kako bi oni otezali to oni su dali 12 Cipeli..ali Publika nije to ocekivala od zirija..jer da je znala dali bi cipeli manji broj poena 4 ili 5 i sve super..ali meni i dalje nije jasno zasto je smenjen ziri iz polufinalne veceri..sta da nisu oni mozda krivi za gresku..molim vas perfektan plan da se okrivi ziri da bi dosao novi na celu sa Zeljkom..cccc
A ana je ispala najpametnija sto se nije pojavila..a ni pesma joj nije bila neka.realno..to sto je imala dobre noge..pfff..ni prva ni poslednja
Strasno...Momci bi bili pobednici bez imalo sumnje da je ostao ziri iz polufinala..ali za mene je OT BEnd pobednik i Blagoslov za Kraj..svaka cast na pesmi..:)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #34 poslato: 09 Mart 2009, 18:03:06 »
E,ovako da se oglasim............

Znaci ja jos uvek ne mogu da verujem sta se sinoc desilo :o :o

Da naglasim odmah da nemam nista protiv Kona,ali ziri ono sto je sinoc uradio je jedno 500 puta gore od onog sto nas je cekalo 2006. A citav scenario je osmisljen tako podmuklo,da mi je strasno zalosno kad vidim da smo spali na ovako nizak nivo nakon onako sjajnih pesama :( :( :(

Ne verujem da se ista moze promeniti,ali dajte da stvarno napisemo neku peticiju,pa ne mozemo stalno da cutimo.A vredi probati barem.Publika je svoje rekla,i glas naroda treba da udje u obzir.

Kako stvari stoje navijacu da budemo poslednji u polufinalu i to bi najpravednije bilo.Beoviziju treba ili ukinuti ako vec ne mogu da je organizuju nijednom kako treba,ili da promene nacin glasanja i ukinu ziri,jer se vidi da publika ovde IMA ukus,i da bira najbolje pesme.

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #35 poslato: 09 Mart 2009, 18:36:35 »
Istina. Sjetite se 2007: ziri dao 8 Molitvi (?!) a publika 12. A vidjeli smo ko je najbolje prosao!
Slazem se da ne treba da cutimo, ali, mogu nas suspendovati kao 2006.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #36 poslato: 09 Mart 2009, 18:44:05 »
Ja sam za to da se Kon povuce,iako sumnjam da ce se to desiti.

« Odgovor #37 poslato: 09 Mart 2009, 19:00:04 »
evo jos malo za citanje: http://www.vesti.rs/exit/Sprdovizija.html

a, inace, na sajtu RTSa mi nisu objavili dva posta tj. komentara iako nisu bili uvredljivi niti nekulturni. poceli su da biraju samo pozitivne komentare.

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #38 poslato: 09 Mart 2009, 19:03:19 »
ja licno iz inata ne bi htio da se povucem, tako da nece ni on. :o

• Tzeppelynn
  • Full Member
  • Undo my sad :)
« Odgovor #39 poslato: 09 Mart 2009, 19:27:29 »

a, inace, na sajtu RTSa mi nisu objavili dva posta tj. komentara iako nisu bili uvredljivi niti nekulturni. poceli su da biraju samo pozitivne komentare.

Pa naravno, ni ti ne bi dozvolio da te neko blati...Ja sam poslao moj, vidicemo hoce li ga objaviti, cisto sumnjam da hoce...

• vukica
  • Newbie
  • *
« Odgovor #40 poslato: 09 Mart 2009, 19:31:11 »
Nisam u toku, ima li ista od peticija ili tome slicno? Pa neka izbije jos veci skandal, samo da se jednom zaustavi gosn "ja sam najbolji, pisem, pevam, komponujem i prosto sam neodoljiv" i svi ostali mufljuzi! Kornelije me je razocarao,a od Seljka se to jos i moglo ocekivati

« Odgovor #41 poslato: 09 Mart 2009, 19:38:49 »
Meni je pesma extra! I nemojte da se nadate da ce se nesto promeniti! Dzaba vam sve peticije i slicno na FB...

Konacno da posaljemo pesmu koja nije neki smor i koja je u fazonu takmicenja kao sto je Evrovizija!

Nazalost, ove godine nismo imali dobrih pesama na Beoviziji, ali je prava pobedila!

« Odgovor #42 poslato: 09 Mart 2009, 19:39:29 »
Neverovatno mi deluje cinjenica da su Joksimovic i Krsticka dali 12 poena "Cipeli"! Ne smemo dozvoliti da nas Kon predstavlja. Zavrsili bi takmicenje u polufinalu, a sa OT Bendom mozemo da se nadamo dobrom plasmanu, u prvih 5 sigurno.
Placamo RTS, i morace da cuje nase poruke ili sa foruma ili sa protesta.
Inace na forumu RTS-a nisu objavili ni jedan moj komentar.
Ni jedne dnevne novine ne kritikuju izbor Marka Kona. To samo govori koliko je mocan, i da je verovatno kupio pobedu!

« Odgovor #43 poslato: 09 Mart 2009, 19:40:00 »

da ali u pocetku su pustili nekoliko negativnih komentara i posle nista. moracu da ih pitam putem mail-a par stvari. :)
Pa naravno, ni ti ne bi dozvolio da te neko blati...Ja sam poslao moj, vidicemo hoce li ga objaviti, cisto sumnjam da hoce...

« Odgovor #44 poslato: 09 Mart 2009, 19:45:18 »
Meni je pesma extra! I nemojte da se nadate da ce se nesto promeniti! Dzaba vam sve peticije i slicno na FB...

Konacno da posaljemo pesmu koja nije neki smor i koja je u fazonu takmicenja kao sto je Evrovizija!

Nazalost, ove godine nismo imali dobrih pesama na Beoviziji, ali je prava pobedila!

naravno, svako ima svoje misljenje ali ne buni se jedan covek pa da ga nazovu ludim neko vecina kao sto se videlo sinoc i kao sto se vidi po forumima, komentarima, cak i novinari ili su neutralni ili nisu zadovoljni.
bas me zanima koliko cemo poena dobiti i da li cemo uopste doci do finala (!) i ako bude kako je najverovatnije da ce biti, dodji opet na forum pa da iskomentarisemo. ako ostvari uspeh eto ja cu reci da i ja i 3/4 Srbije nema sluha. :)))

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
OGAE Srbija: Švedska pobednik

Započeo Miloš

20 Odgovora
4628 Pregleda
Poslednja poruka 04 Jun 2011, 19:35:03
Petar
thumbup
Hitovi Beovizije

Započeo Miloš

204 Odgovora
32322 Pregleda