Autor Tema: pobednik Beovizije...  (Pročitano 18574 puta)

OGAE Serbia forum

• vukica
  • Newbie
  • *
  • Zemlja: rs
Re: pobednik Beovizije...
« Odgovor #16 poslato: 09 Mart 2009, 02:08:29 »
Ma ova zemlja stvarno mora da propadne! A za sta je tacno Ana Nikolic dobila nagradu?

« Odgovor #17 poslato: 09 Mart 2009, 09:36:01 »
 Ovo je sramota, ziri je sve lepo namestio i uklopio, tako da narod misli da ima udela, a zapravo je sve kako ziri odluci. Znalo se ko ce sigurno dobiti najvise glasova publike, pa su prevaranti  sve to tako sklopili da OT bendu prakticno nista nije znacilo 12 poena publike, a to je mnogo! Kad publika nekome da 12 poena, ocigledno je da ih zeli ne Evroviziji, i koja je onda poenta pitati publiku, ako se sve svodi na ziri, ko je kome prijatelj, producent, sponzor, surnjaja?!Samo mi nije jasno kako ti ljudi ne shvataju koliko cemo se izblamirati kad nam ovaj nesrecnik ode kao predstavnik. Ako se nista ne promeni, a nece, i ode Kon, ja cu iz sveg srca navijati da bude poslednji!!!!!!

« Odgovor #18 poslato: 09 Mart 2009, 10:39:15 »
Niko nije zvizdao zato sto mu se ne svidja ,,Cipela'' vec zato sto nije pobedila pesma za koju su navijali. Svaki put kada ne pobedi pesma koju zelite, namesteno, potplaceno . . . Na kraju je i piublika aplaudirala i pozdravila nasu pesmu. Ako pametnjakovici nastave da se bune, moze da se desi samo da izgubimo predstavnika sad i naredne cetiri godine. Nece moci niko drugi da ide osim Marka Kona i kraj! Morate da priznate da je i vama pesma negde duboko u dusi, simpaticna iako smo svi imali mnoge druge favorite.

Ostaje nam da navijamo za SRBIJU na ESC, a ne za neko ime. Nasa pesma je nasa, kakva god da je.

• kuwagat
  • Hero Member
« Odgovor #19 poslato: 09 Mart 2009, 11:50:37 »
pesma je simpaticna a ono 4. mesto koje je publika dodelila toj pesmi! radije sam za to da nas niko ne predstavlja na ESC-u ove godine,i da nas kazne kao sto je i trebalo 2006. jer se RTS popeo na glavu svima !!!!!!!

« Odgovor #20 poslato: 09 Mart 2009, 12:22:36 »
3 clana zirija naspram 28500 hiljada glasova. Sta reci a ne zaplakati. Sve clanove zirija sam postovao kao nase najvece kompozitore i muzicare,ali sada su totalno pali u mojim ocima...

• SERBIA
  • Hero Member
« Odgovor #21 poslato: 09 Mart 2009, 12:46:42 »
ja se potpuno slazem sa Acom Srbinom.... Nijedna beovizija nije prosla bez komenatara tipa uzas, namestaljka, blamaza......meni se najvise dopao OT band, ali mi je i ova pesmica simpaticna, pa neka malo za promenu, vrlo vazno.....

Koja god da je, i kakva god da je, to je pesma koja predstavlja Srbiju na esc, i ima svu moju podrsku..

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #22 poslato: 09 Mart 2009, 13:10:32 »
ja se sam prelepo proveo na evrosongu
bajka je jednom morala da prestane
medjutim neki su jos uvek u toj bajci

shvatite kako hocete

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #23 poslato: 09 Mart 2009, 13:36:37 »
Ma ova zemlja stvarno mora da propadne! A za sta je tacno Ana Nikolic dobila nagradu?

Ana je dobila nagradu naše organizacije, OGAE Srbija, za najbolju kompoziciju, koja je po našem mišljenju trebala da nas predstavlja na ESC-u. Prema tome, pesma "Bili smo najlepši" će biti naš predstavnik na OGAE Second Chance contestu.

• gaja
  • Newbie
  • *
  • Zemlja: se
« Odgovor #24 poslato: 09 Mart 2009, 13:51:37 »
narode ovo je sramota sta se salje na Eurosong. Nije mi jasno zasto nisu izabrali OT bend oni su NAJBOLJI!!!!!

• andy
  • Newbie
  • *
« Odgovor #25 poslato: 09 Mart 2009, 14:11:06 »
Stvarno strasno ja ne znam sta se dogodilo ziriju..ili ti samo Zeljku..pa logicno je da je publika htela da nas OT Bend predstavlja...zato im je i dala 12 poena i ocekivala da i ziri to isto uradi ili da im bar da 10..i usvakom slucaju pobeda Ot Benda..ali ne Ziri je dao Cipeli 12 poena..ne znam samo nasta..Uzas.
Pa ja samo znam da necu podrzavati nasu zemlju ove godine,eto Spanija mi se svidja,pa cu podrzati njih:)..bas me briga sta ce da uradi Cipela i Marko Kon..eto ako treba da budem tako okrutna bicu..cak se nadam da nece uci ni u finale pa nek vide koga su poslali..za mene kao i za mnoge je pobednik OT Bend..tako da njegova cipela sad moze da obidje jos pola sveta. >:(

• gatita
  • Newbie
  • *
« Odgovor #26 poslato: 09 Mart 2009, 15:51:53 »
ljudi ajde da pisemo neku peticiju,da ne posalju CIPELU da nas predstavlja,samo cemo se obrukati!!! ovo je strasno! cela Srbija ima favorita i onda troje ljudi izabere pesmu!!! ovo ne sme ovako da se zavrsi!!! ja se iskreno nadam da ce neko uvaziti glas naroda!

• gatita
  • Newbie
  • *
« Odgovor #27 poslato: 09 Mart 2009, 15:57:24 »
Ne smemo da dozvolimo da troje ljudi odlucuje ko ce da nas predstavlja u Moskvi!!!
Ako mozemo nesto da uradimo,da pisemo peticiju,... ja sam za!!
ovo je sramota,samo cemo se obrukati i srusiti do sadanji nivo koji smo stekli kvalitetnim pesmama!!  :-\

• bgcura
  • Newbie
  • *
« Odgovor #28 poslato: 09 Mart 2009, 16:32:36 »
Izuce nas iz cipela,pa nije ovo takmicenje karaoke-pesmica u mesnoj zajednici.
Svi ostali ucesnici finala su bili bolji od Kona/Izuzimam Oskara, on je verovatno zabavan samo sebi/
Stvarno bruka i sramota

• andy
  • Newbie
  • *
« Odgovor #29 poslato: 09 Mart 2009, 16:34:47 »
Nadam se da se nece ovako zavrsiti takodje..ustvari ima jedna vrlo zanimljiva cinjenica..koju mozete svi da vidite..ostavicu link

http://tinyurl.com/dxzev6

Ako je OT Bend lepo prosao sa glasovima zirija i publike prvo vece..Zasto je onda ziri smenjen..mogao je da ostane isti ziri iz polufinala..Ja ne znam gde se ziri menja tako za noc..strasno

Ako je neko gledao izbor za spansku pesmu,koja ce ih predstavljati na Evroviziji..ziri je bio isti.sve dok je takmicenje trajalo.neke 3 nedelje..posto su delili na razne delove..I na kraju je ziri dodelio Melody 12 a Soraya-i 10..a publika obrnuto i bilo je izjednaceno..I lepo je voditeljka rekla u tom slucaju PUBLIKIN glas je vazniji..a ne kao kod nas..valjda je vaznije sta misli cela zemlja a ne samo 3 osobe

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
OGAE Srbija: Švedska pobednik

Započeo Miloš

20 Odgovora
4703 Pregleda
Poslednja poruka 04 Jun 2011, 19:35:03
Petar
thumbup
Hitovi Beovizije

Započeo Miloš

204 Odgovora
32426 Pregleda