Autor Tema: pobednik Beovizije...  (Pročitano 18453 puta)

pobednik Beovizije...
« poslato: 09 Mart 2009, 00:05:21 »
mislim da nije u redu sto se tice pobednika. tacnije, mislim da treba iskljucivo narod odlucuje o tome jer, kao sto znamo, na Eurosongu upravo narod odlucuje! a videli smo sta nas narod zeli i voli! ruku na srce nijedna pesma se nije bas posebno izdvojila ali po mom skromnom misljenju Blagoslov je bila najbliza onome sta bi trebalo da nas predstavlja tamo. Cipela ni blizu!
mislite li da je bila mucka opet neka? zirijev glas je presudio o pobedniku.
i ucesnici se zale na regularnost ako ste citali vesti. mislim da tu nisu cista posla. jako mi je zao sto nas OT Bend ne predstavlja. :(
momci su odlicni.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=169.0

OGAE Serbia forum

• bgcura
  • Newbie
  • *
  • Zemlja: rs
Re: pobednik Beovizije...
« Odgovor #1 poslato: 09 Mart 2009, 00:15:28 »
Ovo je bruka i sramota..ali tjah,nista novo za nasu zemlju..ne treba nam Crna Gora da bi ispali ovce..dovoljni smo sami sebi...toliko od Evrovizije za narednih par godina,nikad se necemo vise plasirati.. ;M) :(

« Odgovor #2 poslato: 09 Mart 2009, 00:24:43 »
Bruka i sramota! Skandal za skandalom!!! Hitno treba pisati peticiju! A sinoc nasa publika zvizdala predstavnici Crne Gore,zaboga sto je pevala na engleskom...Za razliku od nas ona ce uci u finale,koje je za nas samo pojam.Spasavajmo sto se spasiti moze,napravimo peticiju :(((

« Odgovor #3 poslato: 09 Mart 2009, 00:26:31 »
nece se na ovome zavrsiti! ne, ne

• bgcura
  • Newbie
  • *
« Odgovor #4 poslato: 09 Mart 2009, 00:28:46 »
Na zalost,zavrsice se ovako...kao i svaki put ,u ovoj zemlji sve moze za pare..narod osramocen,Marko Kon(j) presretan,a Evropa ce se slatko nasmejati ludim Srbima i njihovim izborom...  :( :( :(

« Odgovor #5 poslato: 09 Mart 2009, 00:31:26 »
nadam se da ce se narod pobuniti...ipak placamo pretplatu. :)

• bgcura
  • Newbie
  • *
« Odgovor #6 poslato: 09 Mart 2009, 00:33:05 »
nadam se da ce se narod pobuniti...ipak placamo pretplatu. :)

:D :D :G)

• yaps
  • Newbie
  • *
« Odgovor #7 poslato: 09 Mart 2009, 00:34:07 »
Svaka cast Konu na pobedi, ali bruka je da 3 coveka koji su "strucni" naprave više stotina hiljada glasaca blesavim.
I moj predlog je da od naredne godine, beovizija dobije naziv Željkovizija s obzirom da on odlučuje o svemu, počevši od voditeljke, preko koncerta njegove učenice, pa do odabira pobednika.
A posebna priča je oko tog brojanja glasova, gde je eliminisan jedan od favorita, što je olakšalo odabir Željkovog drugara.
Svaka čast! Još jednom je pokazano kakav smo narod i kakav je pojam nacionalna televizija! I jos nesto. Ne razumem smisao polufinala i finala kad ucestvuju jedne te iste pesme.
Jedino objasnjenje je da se glasa 2 veceri i puni kasa rts-u. To je smisljeno uradjeno
Puno sreće Konu!

« Odgovor #8 poslato: 09 Mart 2009, 00:36:52 »
i trebace mu i to u velikim kolicinama

• kuwagat
  • Hero Member
« Odgovor #9 poslato: 09 Mart 2009, 01:06:29 »
ja aludiram na ljude ovde da naprave neki oblik protesta u gradu,ja prvi idem,meni je ovo strano..pa prvoplasirani su imali 4 puta vise glasova od drugoplasirane pesme!! jos ja kao vidi bas ok ziri,kada ono 12 POENA CIPELA!!!!!!!!

• jdenis
  • Newbie
  • *
« Odgovor #10 poslato: 09 Mart 2009, 01:08:55 »
Zeljkova Cipela nije dobila od nas Blagoslov za kraj! Hocemo li nesto uraditi povodom toga? Hocemo li tu peticiju!? Ne zelim vise da gledam Zeljkoviziju, stanimo vec jednom na kraj tome!

« Odgovor #11 poslato: 09 Mart 2009, 01:15:22 »
ja co o'ma' potpisati peticiju ili ici na protest ako bude!
:)

« Odgovor #12 poslato: 09 Mart 2009, 01:16:58 »
Mislila sam da kod vas je malo bolje nego kod nas :). Moi favoriti su bili Ot bend zato shto su mladi, lepi a pre svega prelepo pevaju. Najbolje bi bilo da im se pruzhi shansa ali shta je tu je. Puno srece u Moskvi( ko god otisao vi imate nas glas:D)

« Odgovor #13 poslato: 09 Mart 2009, 01:22:41 »
Mislila sam da kod vas je malo bolje nego kod nas :). Moi favoriti su bili Ot bend zato shto su mladi, lepi a pre svega prelepo pevaju. Najbolje bi bilo da im se pruzhi shansa ali shta je tu je. Puno srece u Moskvi( ko god otisao vi imate nas glas:D)
hvala! :)

EDIT: Nije dozvoljeno reklamiranje i izbegavajte linkove ka drugim forumima i sajtovima.
« Poslednja izmena: 09 Mart 2009, 03:01:23 Miloš »

« Odgovor #14 poslato: 09 Mart 2009, 01:25:27 »
Ovako...osetila sam potebu da se registrujem na ovaj forum i da iskazem svoje misljenje... :D

Prvo...kako je moguce da strucni ziri od 3 recimo jaka i kvalitetna izvodjaca, posalje u Moskvu jednu sasvim prosecnu pesmu....pesma je zezanje samo tako, moze da prodje kao hit 2,3 nedelje...nemam nista protiv Marka Kona nego mi nije logicno da on ide na ESC sa takvom pesmom.

Drugo.. 28.521 glasova naspram 3.955 glasova,a onda se nadju 3 idiota da pokazu kako se 28.521 uopste ne razume u pesmu i kako su oni tu da nas nauce ko zasluzuje da predstavlja nasu zemlju ...ne shvatam koja je nasa uloga i publike u svemu tome kad ziri na kraju odlucuje...ipak mi placamo pretplatu za RTS i imamo prava na glas...ili se na Beoviziji to ne racuna? hehe

Trece...Publika je zvizducima izrazila svoje misljenje o Markovoj pesmi i tacno se videlo da to nije njihov izbor...

Cetvrto..Ana Nikolic je ispala najpametnija! :)

Pozdrav za sve i puno srece Marku u Moskvi i videcemo kako ce nas tamo predstaviti,
Pozz
« Poslednja izmena: 09 Mart 2009, 01:30:31 Sandra91Bgd »

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
OGAE Srbija: Švedska pobednik

Započeo Miloš

20 Odgovora
4433 Pregleda
Poslednja poruka 04 Jun 2011, 19:35:03
Petar
thumbup
Hitovi Beovizije

Započeo Miloš

204 Odgovora
32099 Pregleda