Autor Tema: Beovizija 2009 - konkurs, učesnici  (Pročitano 39576 puta)

Re: Beovizija 2009 - konkurs, učesnici
« Odgovor #15 poslato: 02 Februar 2009, 14:55:43 »
sad,sve je to stvar ukusa,ali ce biti ove godine svega i svacega,to je definitivno...

hvla Goranu na linku, pesma je ok,meni je jasno zasto se nije nasla na beoviziji, nadam se da cemo dobiti jos nesto od ovoga sto nije proslo na konkursu.

Ja cu se raspitati da li mozemo podeliti sa vama "kad si tu", pesmu koju je snimio Vanya,koja takodje nije primljena,pa ako je budemo sharovali,to ce najverovatnije biti u vidu nekog singlica sa 6-7 verzija...

OGAE Serbia forum

• SERBIA
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 03 Februar 2009, 12:25:19 »
Bilo bi super kad bi Natasa Bekvalac imala neku brzu, dopadljivu, bum pesmu,i da ona pobedi.....Mislim i da ce OT band imati ok pesmu, a sto se tice BQ i Oskara,ne nikkaaakkooo..kakav bre oskar kakve gluposti,sprdacine i ostalo, ajmo malo ozbiljnije evrovizijski..da je O. Amidzic pa i ajde, ali Oskar koji lici i imitira ludaka i debila...uzaaas..i onaj spot medo brundo je sramota za sve nas......

• SERBIA
  • Hero Member
« Odgovor #17 poslato: 03 Februar 2009, 12:34:05 »
preslusah sad sobu studentsku....po mom misljenju,prilicno bledo.....pesma u sustini nije losa, ali evrovizijska nije ni najmanje...vrlo ista,jednolicna,ravna.......

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #18 poslato: 03 Februar 2009, 17:10:44 »
Videcemo cim izadju pesme na cemu smo,ovako ne vredi da pretacemo iz supljeg u prazno ;D

Jedva cekam da bar puste one isecke.

• IgoRR
  • Jr. Member
  • **
  • hmm
  • Zemlja: us
« Odgovor #19 poslato: 03 Februar 2009, 21:47:42 »
E ljudi jedva cekam da poce u susret Beoviziji i tacno cemo znati sta i kako ... :)

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #20 poslato: 04 Februar 2009, 19:03:49 »
Minja Samardžić, 18-godišnja ćerka popularnog pevača Željka Samardžića, takmičiće se na predstojećoj "Beoviziji" sa pesmom "Petak uveče", koju joj je kao poklon za punoletstvo napravila Marina Tucaković. Iako je Željko imao nameru da se ta pesma nađe na njegovom albumu, Marina je insistirala na tome da mlada Minja pokuša da se plasira na "Evroviziju".

Željko, koji je jako ponosan na svoju najmlađu ćerku, kaže da nije ni slutio da će se ona plasirati u polufinale izbora.
- Kada je Marina čula kako Minja izvodi njenu pesmu, rekla je da mora da se prijavi za "Beoviziju". Nije nam bilo ni na kraj pameti da će proći. Bili smo veoma iznenađeni, a Minja se jako obradovala - počinje priču za "Blic" ponosni tata.
- Minja nema iskustva u pevanju, niti u scenskom nastupu, ona ima samo Božji dar. Talentovana je, a ovo će joj biti vatreno krštenje - kaže Željko kod koga su preovladala lepa osećanja kada je svoju mezimicu prvi put čuo kako peva pesmu.
- Odveo sam je u studio kod Voje Aralice koji mi je odmah rekao da on ne želi roditeljski sastanak. Samo sam se sklonio u stranu, osluškivao i jako mi se dopalo kako sve to zvuči. Pesma "Petak uveče" je u tinejdž fazonu, liči na engleski pop, lepo je i moderno. Ali ja sam kao roditelj uvek na strani deteta, glavni sud će svakako dati publika - ističe Željko koji bi voleo da ga Minja jednog dana nasledi.
- Bio bih najsrećniji kada bi se Minja ostvarila u muzici. Muzika je jedan deo mene, moj život i voleo bih da Minja bude moja naslednica. Voleo bih da to što mi doživljavamo u stanu kada Minja peva podeli i sa publikom. Posebno mi je drago što ona muziku ne posmatra kroz materijalnu korist, već kao nešto što voli, što je ispunjava. Videćemo kako će se sve to dalje razvijati, vreme će pokazati koliko je talentovana. Ona je mlada, pa čak i da je publika ne prihvati, idemo dalje. Pa i ja sam čekao četrdeset godina da se ostvarim u muzici - zaključuje Željko.

Izvor: Blic

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #21 poslato: 04 Februar 2009, 19:06:30 »
Intervju sa Marjanom Kablarom, izvršnim producentom koji stoji iza celog projekta za pesmu "Tvoje drugo ime je greh", koju će na Beoviziji izvesti Dušan Zrnić možete da pročitate na našem sajtu
http://www.evropesma.org/sr/node/2027

• IgoRR
  • Jr. Member
  • **
  • hmm
  • Zemlja: us
« Odgovor #22 poslato: 06 Februar 2009, 13:28:41 »
OT , Natasa , Oskar ?

Ko ima sanse ?

« Odgovor #23 poslato: 06 Februar 2009, 15:09:49 »
Mislilio sam da ce lista biti bolja, ali se otprilike u finalu, na slepo, ocekuju Ot-ovci, Nata i Oskar...
Samo mozemo nagadjati...

• SERBIA
  • Hero Member
« Odgovor #24 poslato: 07 Februar 2009, 16:01:49 »
jaoj samo ne Oskar.....QQ

• Tzeppelynn
  • Full Member
  • Undo my sad :)
« Odgovor #25 poslato: 08 Februar 2009, 12:06:55 »
Zasto ne oskar, ako im je dobra pesma, bilo bi dobro...
Bilo bi glupo kad bi i mi poslali neku glupu pesmu...

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #26 poslato: 10 Februar 2009, 17:15:04 »
NATASU BEKVALAC MENJA ANA NIKOLIC

Ana kec iz rukava

NA predstojećoj „Beoviziji“, koja će se održati 7. i 8. marta u Sava centru, nećemo gledati Natašu Bekvalac. Iako je u medijima najavljivana kao jedno od najzvučnijih imena na muzičkom festivalu na kome se bira predstavnik Srbije za „Evrosong“ u Moskvi, te izjavljivala da je
„Beovizija“ veliki izazov i novi korak u njenoj karijeri, novosadska lepotica u poslednji čas je odustala od učešće i to, kako kažu organizatori festivala, zbog svoje porodične situacije.
Pesmu „Bili smo najlepši“, koju je Nataša trebalo da peva, na „Beoviziji“, ipak ćemo čuti. Pevaće je Ana Nikolić. Ovakva izmena je, kažu, u skladu sa propisima festivala.
Podsetimo, muziku i aranžman za „Bili smo najlepši“ napisao je Aleksandar Perišić Romario, a na tekst Marine Tucaković.
U želji da saznamo zašto se Nataša odrekla sna o eventualnom odlasku u Moskvu, pokušali smo da saznamo od njenog piara Miljane Zornić. Ona je u ime lepe Nate saopštila da je „Nataša u jednomesečnoj medijskoj pauzi“, što bi, valjda, trebalo da znači da ne želi da daje bilo kakve izjave za medije. Pa ni o odustajanju od „Beovizije“.
Sva je prilika da je Ani nenadano pružena još jedna prilika da se predstavi Evropi. Pre tri godine bila je na korak do toga. Njena pesma „Romale, romali“ bila je veoma zapažena i visoko plasirana (drugo mesto). Takođe, „Beovizija“ je za zgodnu Paraćinku do sada bila talična, budući da je upravo na ovom festivalu, pevajući „Januar“, dobila nagradu za debitanta godine.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=15&status=jedna&vest=137552

« Poslednja izmena: 10 Februar 2009, 17:31:44 Miroslav »

« Odgovor #27 poslato: 10 Februar 2009, 18:27:03 »
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........:(
Opet ova Ana!

« Odgovor #28 poslato: 10 Februar 2009, 19:15:48 »
nista bolje glasovne mogucnosti, a i izgled slican, tako da nece biti velike razlike u izvodjenju pesme. nadam se da cu moci uskoro da cujem te nase kandidate

« Odgovor #29 poslato: 10 Februar 2009, 19:22:58 »
Bice zanimljivo cuti sve pesme, ali se nadam da se necemo osramotiti ove godine.
Zao mi je sto ne peva Natasa Bekvalac, vec Ana Nikolic  8)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Beovizija 2009 - polufinale, finale

Započeo Miloš

162 Odgovora
21924 Pregleda
Poslednja poruka 13 Januar 2012, 17:56:57
Petar
xx
Beosong 2013 - konkurs

Započeo Miloš

3103 Odgovora
60185 Pregleda
Poslednja poruka 31 Januar 2013, 15:48:12
Gollum
xx
Konkurs za moderatora forumskih takmičenja!

Započeo Milos-S

74 Odgovora
8039 Pregleda
Poslednja poruka 20 Maj 2016, 19:40:04
Niko
xx
BEOVIZIJA 2010 ?

Započeo SRECKO

216 Odgovora
24120 Pregleda
Poslednja poruka 11 Mart 2010, 21:44:31
Tzeppelynn