Autor Tema: OPERACIJA TRIJUMF  (Pročitano 11743 puta)

OPERACIJA TRIJUMF
« poslato: 08 Januar 2009, 23:32:32 »
Sta mislite ko od ucesnika OT ide na Beoviziju, i koga biste voleli da vidite????

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=106.0

OGAE Serbia forum

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Re: OPERACIJA TRIJUMF
« Odgovor #1 poslato: 08 Januar 2009, 23:41:22 »
Recimo, ja bih voleo da vidim Sonju. A možda nebi bilo loše da čujemo i neku duetsku pesmu  ;zv:)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #2 poslato: 12 Januar 2009, 13:18:07 »
Ja bih najvise voleo Sonju i Milicu :-* ;zv:)

A kazu da ce 3 ucesnika iz Srbije biti ukljuceni u BVZ

« Odgovor #3 poslato: 13 Januar 2009, 19:25:54 »
Danijel i Milica na "Beoviziji"!

Pesmu "Alkatraz", kojom će bivši studenti Akademije "Operacije trijumf" pokušati da izbore put u Moskvu, napisala je Marina Tucaković.

« Odgovor #4 poslato: 15 Januar 2009, 12:19:59 »
DANIJEL I MILICA CE SUPER TOODRADITI SAMO KOLIKO JE DOBRA TA FOLK PESMA,,ALKATRAZ,,

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #5 poslato: 15 Januar 2009, 23:58:19 »
Producentska kuća "Emotion" odlučila je da na konkurs "Beovizije" koji traje do 24. januara prijavi skoro sve studente "Operacije trijumf" koji dolaze iz Srbije. Studenti će se za "Beoviziju" prijaviti sa tri potpuno različite pesme, a jednu će izvesti muški bend sastavljen od Sajka, Vukašina, Đorđa i Nikole Paunovića. Iako su i Sajko i Vukašin pri izlasku iz kuće govorili da bi više voleli da krenu u solo karijeru, formiran je bend, a još nije odlučeno da li je to rešenje za duge staze ili samo za potrebe "Beovizije".
Jedina ukućanka koja će se za "Beoviziju" prijaviti solo jeste Sonja Bakić iz Sombora, dok Kragujevčani Milica Majstorović i Danijel Pavlović žele da na "Beoviziji" zapevaju u duetu.

Izvor: Blic

• euronik
  • Hero Member
  • !!!
« Odgovor #6 poslato: 16 Januar 2009, 15:52:55 »
uh..sonja bi bila super...mada nije los ni ovaj duet danijel i milica...ima potencijala....mada bih ja ipak sansu dao sonji...sjajan je vokal,ima ponasanje na sceni,jos i da joj urade neku extra modernu pesmu...hm...videcemo...videcemo....
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #7 poslato: 23 Januar 2009, 21:53:28 »
Zna li neko možda kada će izaći lista učesnika Beovizije? Mislim da je upravo danas konkurs za prijavljivanje pesama završen...
:atb: :nob: :aub: :seb: :ilb: :rsb: :byb:  :eeb: :fib: :mtb:

11.  :gb: 12.  :bg: 13.  :si: 14.  :ch: 15.  :it: 16.  :az: 17.  :is: 18.  :nl: 19.  :cz: 20.  :hr:

21.  :ua: 22.  :de: 23.  :ie: 24.  :cy: 25.  :dk: 26.  :mk: 27.  :md: 28.  :ro: 29.  :be: 30.  :lv:

31.  :es: 32.  :ge: 33.  :fr: 34.  :gr: 35.  :sm: 36.  :pt: 37.  :hu: 38.  :ru: 39.  :am: 40.  :pl:

41.  :al: 42.  :me: 43.  :lt:

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #8 poslato: 23 Januar 2009, 22:02:01 »
Ne zna se, nadam se uskoro  ::)

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #9 poslato: 24 Januar 2009, 13:18:58 »
Sad pročitah u "Novostima" da Sonja učestvuje na Beoviziji sa pesmom "Ništa novo", koju su za nju specijalno uradili Snežana i Mirko Vukomanović. Sonja je izjavila da je presrećna što joj se ukazala prilika da učestvuje na ovako prestižnom muzičkom festivalu kakav je Beovizija i da ne očekuje ništa osim da pesma postane hit... Ujedno se zahvalila autorima pesme što su ispoštovali ono što ona voli da peva, i napravili pesmu po njenoj meri... Uf, jedva čekam... :-)

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #10 poslato: 24 Januar 2009, 14:10:19 »
Takođe se spekuliše da su pesmu na konkurs poslale i Nataša Bekvalac i Ivana Selakov (bivša članica grupe BEAUTY QUEENS)... :) Koliko sam čuo,konačan spisak od 20. učesnika ovogodišnje Beovizije izlazi sutra... Živi bili,pa videli....

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
  • Zemlja: gr
« Odgovor #11 poslato: 25 Januar 2009, 21:04:08 »
Sad pročitah u "Novostima" da Sonja učestvuje na Beoviziji sa pesmom "Ništa novo", koju su za nju specijalno uradili Snežana i Mirko Vukomanović. Sonja je izjavila da je presrećna što joj se ukazala prilika da učestvuje na ovako prestižnom muzičkom festivalu kakav je Beovizija i da ne očekuje ništa osim da pesma postane hit... Ujedno se zahvalila autorima pesme što su ispoštovali ono što ona voli da peva, i napravili pesmu po njenoj meri... Uf, jedva čekam... :-)
Haha... Sonja je sama rekla da se osjeca utudjeno 24 godine u Srbiji... pa sto onda ide na Beoviziju ako joj vec toliko smeta! Navijam za Miciku ne zato sto mi je rodica, jer cura extra pjeva, i naravno za Danijela, i Natasu Bekvalac ako bude isla. Kad izlazi spisak ucesnika?
1. :itb: 2. :ptb:
3. :frb: 4. :cyb: 5. :beb: 6. :seb: 7. :dkb: 8. :bgb: 9. :hub: 10. :mdb:
11. :ro: 12. :am: 13. :no: 14. :nl: 15. :il: 16. :at: 17. :pl:
18. :gr: 19. :gb: 20. :au: 21. :hr:  22. :az: 23. :by: 24. :de: 25. :ua: 26. :es:

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #12 poslato: 26 Januar 2009, 15:34:22 »
To se svi pitamo... :-) Konkurs je zatvoren 23. januara... Trebalo bi ovih dana...

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
  • Zemlja: gr
« Odgovor #13 poslato: 26 Januar 2009, 21:52:55 »

nadam se da ce Mica i Danijel ici na ESC, ili Natasa Bekvalac... :-* :) ;zv:) ;(:); :G) ;:)) ::()

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #14 poslato: 27 Januar 2009, 14:11:39 »
Bivša učesnica "Operacije Trijumf" Mirjana Kostić Mika prijavila se na predstojeću "Beoviziju" s numerom "Moja noć" koju je napisao popularni reper Đorđe Miljenović, alijas Skaj Vikler. Mika priznaje da se nada da će uz pomoć ovog talentovanog muzičara doživeti veliki uspeh, te da će uskoro dobiti priliku da i u Evropi pokaže koliko vredi.
- Skaj mi je napisao fantastičnu pesmu i to je samo jedna od pesama koje ćemo zajedno snimiti. U pitanju je brza stvar koja će nakon "Beovizije" sigurno biti veoma slušana po klubovima. Pored Skaja i još nekih autora koji su mi ponudili saradnju, i subotička opština je stala uz mene i veruju da mogu da pokažem da se u ovom delu Srbije ne slušaju samo "Zvezde Granda" - kaže pevačica iz Kanjiže, koja će nastupati pod imenom Mika K. Ona se nada da će neko od studenata iz "Operacije trijumf" uspeti na "Beoviziji", te da će otputovati u Moskvu.
- Iskreno bih volela da neko od studenata pobedi i ode u Rusiju na finale. Ukoliko to ne budem ja, navijaću za bivše kolege svim srcem. Posle "Beovizije" okrećem se domaćoj, ali i svetskoj karijeri jer pesme koje budem snimala biće i na engleskom jeziku - zaključuje Mika.

Pored Mike, na "Beoviziju" su se prijavili još neki studenti "Operacije trijumf". Sonja Bakić će pevati pesmu "Totalno OK" koju su napisali profesori iz kuće Mirko i Snežana Vukomanović, dok će se Milica i Danijel takmičiti u duetu sa pesmom "Alkatraz" koju je napisala članica žirija Marina Tucaković. Veliko interesovanje svakako je izazvao i muški rok bend koga čine Nikola Sarić, Vukašin Brajić, Đorđe Gogov i Nikola Paunović kojima će podršku na "Beoviziji" pružiti Katarina Ostojić Kaja.

Izvor: Blic

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

exclamation
Trijumf Marije Šerifović

Započeo Miloš

89 Odgovora
13315 Pregleda
Poslednja poruka 29 Novembar 2015, 18:07:05
Petar