Autor Tema: KO ĆE BITI POSLEDNJI????  (Pročitano 6187 puta)

Re: KO ĆE BITI POSLEDNJI????
« Odgovor #45 poslato: 01 Maj 2009, 23:09:29 »
Nadam se da će poslednja biti Ukrajna. Naravno, nema šanse da se to dogodi.

Siguran sam da će u finalu najlošije proći neka odlična pesma.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #46 poslato: 01 Maj 2009, 23:52:43 »

Naravno da znam da je srpska verzija Letonija, samo sam nastojao da objasnim otkud to Latvija!!
Evo još jedan primer: Holandija??? Država se zove Nizozemska (The Netherlands, Niederlande), dok je Holandija samo jedna pokrajina u toj zemlji!!!
Najveći grad Australije je Sidni (a ne "Sidnej" - nepravilan izgovor reči Sydney....) i ovakvih primer ima na hiljade....

Ne možeš tako da gledaš na stvari. Jednostavno svaki narod sam odlučuje koju će zemlju kako da krsti. Zamisli da sad ceo svet krene da govori Pari umesto Pariz, pa da Italijani prestanu da govore Londra i počnu da govore London, pa Francuzi da ne govore Ekos za Škotsku već Skotland. Uostalom i nas ceo svet krsti kao Serbia a mi smo Srbija. A o Belgrade i Beograd da ne govorim.   ;:()

« Odgovor #47 poslato: 02 Maj 2009, 19:13:45 »

Naravno da znam da je srpska verzija Letonija, samo sam nastojao da objasnim otkud to Latvija!!
Evo još jedan primer: Holandija??? Država se zove Nizozemska (The Netherlands, Niederlande), dok je Holandija samo jedna pokrajina u toj zemlji!!!
Najveći grad Australije je Sidni (a ne "Sidnej" - nepravilan izgovor reči Sydney....) i ovakvih primer ima na hiljade....

Ne možeš tako da gledaš na stvari. Jednostavno svaki narod sam odlučuje koju će zemlju kako da krsti. Zamisli da sad ceo svet krene da govori Pari umesto Pariz, pa da Italijani prestanu da govore Londra i počnu da govore London, pa Francuzi da ne govore Ekos za Škotsku već Skotland. Uostalom i nas ceo svet krsti kao Serbia a mi smo Srbija. A o Belgrade i Beograd da ne govorim.   ;:()

tacno tako
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

Odg: KO ĆE BITI POSLEDNJI????
« Odgovor #48 poslato: 15 April 2018, 21:25:05 »
Mislim da će to biti Island ove godine.

Odg: KO ĆE BITI POSLEDNJI????
« Odgovor #49 poslato: 15 April 2018, 21:32:11 »
A vidi moj pametan post od pre 9 godina iznad hahah ::()

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Kula - .Poslednji.Let.

Započeo .Poslednji.Let.

55 Odgovora
3544 Pregleda
Poslednja poruka 27 Oktobar 2012, 17:39:15
.Poslednji.Let.
xx
Poslednji album koji ste preslušali

Započeo Scooby

336 Odgovora
16225 Pregleda
Poslednja poruka 18 Avgust 2018, 16:19:04
McSteamy
clip
172. FSC - Nemoj biti Leo!

Započeo Leo Cezar

615 Odgovora
8736 Pregleda
Poslednja poruka 04 Jun 2018, 23:04:33
Ady
xx
Ko će biti najveće iznenađenje ESC 2009?

Započeo stevan989

18 Odgovora
2521 Pregleda
Poslednja poruka 31 Maj 2009, 23:42:34
Scooby
xx
Ko će biti Charlotte Perrelli ove godine???

Započeo ndma11

21 Odgovora
3414 Pregleda
Poslednja poruka 18 Maj 2009, 01:39:39
Simon87