Autor Tema: Pitanja  (Pročitano 8744 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Pitanja
« Odgovor #90 poslato: 29 Novembar 2015, 23:21:31 »
evo ja otkad sam prešao na wind 10 ponovno haha.. poskidao sve moguće drivere ... sve mi radi zasad da pokucam u drvo.. i chrome isto... i nema više onih gluposti sa skidanjem ne znam čega kada otvorim forum.. nešto od jubita..
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #91 poslato: 29 Novembar 2015, 23:25:41 »
Chrome nikad nisam voleo, ali izgleda da nemam izbora.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

« Odgovor #92 poslato: 29 Novembar 2015, 23:27:23 »
Probaj Safari  :G) Ja sam ga koristila stalno, ali me je jedno vreme nešto zezao, pa sam prešla na ovaj i sada sam navikla, pa i ne razmšljam da se vratim  :D
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
« Odgovor #93 poslato: 29 Novembar 2015, 23:47:58 »
Forum radi ok u Safariju, ali ako koristite Windows, on možda nije najbolje rešenje, jer je poslednja verzija za Windows objavljena pre tri godine i više se ne razvija. Preporuka su Google Chrome i Microsoft Edge, koji rade stabilno i brzo. Inače meni radi dobro i u novijoj Operi, po potrebi instalirajte Flash plejer.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #94 poslato: 29 Novembar 2015, 23:53:18 »
Jao bože  ;:)) Ja sam skroz zaboravio da nemam Flash Player instaliran kao plugin na Mozili. Sad je sve ok.  ;:))

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Pitanja i odgovori

Započeo Evro

174 Odgovora
10974 Pregleda
Poslednja poruka 21 Mart 2015, 19:59:32
Doctor Who
xx
Pitanja u vezi sa članstvom

Započeo Aca Srbin

78 Odgovora
20405 Pregleda